Google Pixel Fold’un piyasaya çıkması daha uzun sürebilir

0
google pixel fold
google pixel fold

Google Pixel Fold’un piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla bekleyen tüm Google hayranları için oldukça üzücü haberlerimiz var. Ne yazık ki şirket, cihazı piyasadaki en popüler cihazlarla rekabet etmeye hazır olmayabileceğinden, katlanabilir telefon segmentine girmek için biraz daha beklemeye karar vermiş görünüyor.

Google Pixel

DSCC’den gelen bilgilere göre Google, Google Pixel Fold beklemeye almaya karar verdi. Şirket, katlanabilir seçeneğinin Samsung’un Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’daki cihazlarıyla rekabet edecek kadar harika olmayacağına inanıyor gibi görünüyor.

“DSCC, tedarik zinciri kaynaklarıyla Google’ın Pixel Fold’u piyasaya sürmemeye karar verdiğini doğruladı. 2021’de değil ve bildirildiğine göre 2022’nin ilk yarısında değil. Kaynaklarımız, Google’ın ürünün olması gerektiği kadar rekabetçi olmayacağına inandığını belirtti. ABD ve Avrupa’da Samsung’a karşı, birincil rakiplerinden daha yüksek maliyetlerle karşı karşıya olan küçük bir niş pazarda rekabet etmenin, bu projeye karşı şansı artıracağını düşündüler. Samsung’un o kadar güçlü olmadığı Çin’deki gibi bölgesel farklılıklara dikkat çekiyorum, Oppo, Vivo, Xiaomi, Huawei ve Honor’dan benzer form faktörlerine sahip birçok rakip ürün görmeyi bekliyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Cyberpunk 2077'yi kaldırmayan PS4 Sahiplerine Sony Para İadesine Başladı

Google Pixel Fold’un 120Hz’e kadar çıkabilen değişken yenileme hızlarına sahip bir LTPO ekrana ve Samsung Galaxy Z Fold 3’ünkine benzer bir ayak izine sahip olduğu söylendi. Bu cihaz, Pixel 3’ün piyasaya sürülmesinden bu yana Pixel cihazlarda bulunan aynı IMX363 12.2MP sensöre sahip olacağından, Google’ın kamera evriminde bir geri adım olacak. seçenek en yeni Pixel 6 serisi olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz