Apple, Windows için iTunes’u yeni iPad Air ve Pro desteğiyle güncelledi

0
Apple, Windows için iTunes'u yeni iPad Air ve Pro desteğiyle güncelledi
Apple, Windows için iTunes'u yeni iPad Air ve Pro desteğiyle güncelledi

Apple, Windows’ta iTunes için yeni bir güncelleme yayınlıyor. Uygulama artık modern macOS sürümlerinde mevcut olmasa da, Microsoft’un işletim sistemlerinde, yani Windows 10 ve 11’de hala mevcut.

Apple Windows için iTunes’u Yeniliyor, Yeni iPad’ler için Destek Ekliyor

MacRumors’a göre, en son sürüm olan 12.13.2, yeni tanıtılan M2 işlemcili 11 ve 13 inç iPad Air ile M4 işlemcili 11 ve 13 inç iPad Pro için destek sunuyor.

iTunes, eğlenmek için ihtiyacınız olan her şeyin (müzik, film ve TV şovları) keyfini çıkarmanın ve hepsini kolayca organize etmenin en kolay yoludur. Film kiralayın veya satın alın, en sevdiğiniz TV programlarını indirin ve daha fazlasını yapın.

iTunes aynı zamanda milyonlarca şarkıyı ve tüm müzik arşivinizi reklamsız ve sıfır reklamla dinleyebileceğiniz Apple Music’e de ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, Wi-Fi olmadan dinlemek için en sevdiğiniz müzikleri indirin. Taahhüt vermeden ücretsiz deneyin ve dilediğiniz zaman iptal edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   App Store Bedava Para - iTunes Hediye Kartı Kodları
Apple Windows için iTunes'u Yeniliyor, Yeni iPad'ler için Destek Ekliyor
Apple Windows için iTunes’u Yeniliyor, Yeni iPad’ler için Destek Ekliyor

Apple, nispeten sık aralıklarla yeni iTunes güncellemeleri yayınlamasına rağmen, ikonik medya yöneticisinden yavaş yavaş uzaklaşıyor. Windows 11 kullanıcıları Apple Music, Apple TV ve iCloud gibi Apple hizmetleri için çok daha modern uygulamalara erişebiliyor. Bunların hepsi Windows 11’in estetiği için optimize edilmiş şık bir kullanıcı arayüzüne sahip modern Windows çerçevelerini kullanıyor.

Elbette iTunes sadece film ve müzik oynatmak için değil. iPhone ve iPad sahiplerinin aygıtlarını yönetmelerine, verileri yedeklemelerine, yazılımları flash’lamalarına ve daha pek çok şeye olanak tanır. Ancak, tüm bunları Microsoft Store’da da bulunan yeni Apple Device uygulaması aracılığıyla yapabilirsiniz. Apple’ın Windows için yeni uygulamalarının iTunes ile yan yana iyi çalışmayabileceğini unutmayın, bu nedenle bunlardan birini kullanmalı ve diğerini kaldırmalısınız.

Apple işlerini Windows makinenizde eski yöntemlerle yapmayı seviyorsanız, en son iTunes sürümünü edinmek için resmi web sitesine veya Microsoft Store’a gidin. Şu an itibariyle Windows için iTunes, Windows 10 ve Windows 11’i desteklemektedir. Windows 7 artık desteklenmiyor, ancak gerekirse resmi web sitesinden eski iTunes sürümlerini edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz