Türkiye’de Telefon Pazarı Artışı Yaşanıyor

0

Türkiye genelinde akıllı telefon üretilme furyası her geçen gün genişlemeye devam ediyor. Bu konuyla ilgili geçmiş dönemlerde yapmış olduğumuz XİAOMİ haberimize ek olarak farklı markalarında da Türkiye pazarında yer alacağı iddiaları artmaya başladı.

Teknoloji gelişmelerinde alınan bilgilere göre Huawei ile HONOR da Türkiye içerisinde akıllı telefon üretmek için girişimlerini sürdürdüğünü açıkladı. HONOR’UN kısa bir süre içerisinde Türkiye’deki üretimine start verebileceği gelen bilgiler arasında yer almaktadır.

Türkiye üzerinde bir süredir teknolojik gelişmelerin yer aldığı birçok durum konuşulmaktadır. Özellikle de OPPO, Realme ve Xiaomi gibi markalar Türkiye üzerinde pazarlarını kurduğundan ötürü diğer markalardan olan Huawei ve HONOR, Türkiye içerisinde pazar arayışına girdiği konuşuluyor.

huawei-türkiye-pazarini-arastiriyor
huawei-türkiye-pazarini-arastiriyor

Türkiye’nin Pazar Kitle Endeksi Artıyor

Türkiye’nin her geçen gün kendi içerisinde oluşturduğu telefon modelleri giderek artmaktadır. Özellikle de Xiaomi’nin Türkiye bünyesine kurmuş olduğu pazardan sonra birçok Çinli yatırımcılar Türkiye’ye Pazar koyup satış yapmak istemektedirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android 12 Beta 2.1 Yayınlandı

Önümüzdeki zamanlarda Samsung, Redmi 9C, OPPO A15s, Reno5 Lite, Casper Via F20, TCL 20 SE ve Realme C21 gibi markalarda girişimlerini sonuçlandırırsa büyük ihtimalle Türkiye pazarında daha farklı markaların rekabet pazarlarını arttıracağı planlanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz