Totix Top Zıplatma – Top Oyunu 2022

0
top zıplatma oyunu
top zıplatma oyunu

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte artık telefonlar üzerinden rahatlıkla oyun oynanması da mümkündür. Akıllı telefonlarda eğlence sektörünün gelişmesi ile birlikte insanlar canları sıkıldığında elektronik cihazlarına oyun indirerek güzel vakit geçirebilirler.

Uygulamayı İndirmek için :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.totixjump.totoixgame

İnternetsiz Oyunlar

Ekran Görüntüsü Resmi

Bazı oyunlar internet üzerinden oynanırken Totix Top ZıplatmaEğlenceli Top Oyunu gibi bazı oyunlar da internetsiz bir şekilde rahatlıkla oynanabilir.

Totix Top Zıplatma oyunumuz da internetsiz oyunlar arasında en çok sevilenlerden biridir. Bu oyunda havada kendi kendine zıplayan toplar yardımıyla engellerin aşılması sağlanır. Bu şekilde oyun ilerler. Ekrana dokunma ile topun ilerletilmesi sağlanır. Bunun yanında topun önüne çeşitli engeller çıkabilir.

Bu sayede topların engellerden kaçarak bölüm geçmesi sağlanır. Oyun günümüzde sıklıkla tercih edilen popüler oyunlardan biridir. İnternetsiz bir şekilde oynanabilmesi nedeniyle de günümüzde sıklıkla tercih edilir.

Top Oyunu

Ekran Görüntüsü Resmi

Totix Top Zıplatma oyunu ile ne kadar engel geçilirse insanların o kadar fazla puan kazanması mümkün olur. Bunun yanında oyun boyunca farklı bir renge çarpma gibi durumlarda da oyun biter. Basit bir oyun gibi görünse de son derece zevkli olması nedeniyle günümüzde pek çok kişi tarafından bu oyun tercih edilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xiaomi Mi 11X ailesi tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı neler?

Totix Top Zıplatma – Eğlenceli Top Oyunu bağımlılık yapan bir oyun olması nedeniyle günümüzde son derece popülerdir. Genç yaşlı pek çok kişi bu oyunu tercih eder. Oyun tercihlerinde grafik stili, arka plan müziği, oyun stili gibi özellikler büyük bir etkendir. Android oyunlar arasında bu oyun büyük ilgi gören gündelik oyunlar arasında yer alır. Oyunun Google Play Store’dan kolay bir şekilde indirilmesi mümkündür.

Top Zıplatma Oyunu

Ekran Görüntüsü Resmi

Totix Top Zıplatma basit bir oyun gibi görünse de oynaması oldukça zevkli olduğu için günümüzde sıklıkla tercih edilen oyunlardan biridir.  Popüler ve başarılı olmasındaki en büyük etkenlerden biri de oyunun internetsiz bir şekilde oynanabilmesidir. Basit grafiklere sahip olmasının yanında oyunun ilerleyen bölümleri daha da zorlaşıyor.

Kafa dağıtan oyunlar arasında yer alan bu oyunda renk değiştiren toplara kıvrımlı dokunuşlar vererek ilerletmek gerekiyor. Bunun yanında renk sırası takip edilerek ilerlemenin sağlanması da oldukça önemlidir. İlk başta son derece basit bir oyun gibi görünse de ilerleyen seviyelerde oyunun hiç de göründüğü gibi kolay olmadığını görüyoruz.

Kafa Dağıtan Oyunlar

Ekran Görüntüsü Resmi

Değişken ve renkli engeller arasından oynanan zıplatma oyunu basit gibi görünse de oynadıkça üzerinde çalışılmış olduğunu anlamak mümkün. Bunun yanında her bölüm oyun daha da ilginçleşiyor. Farklı modlar arasından oynanan oyun insanların eğlenceli zaman geçirmesine yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google, Android oyunlarını 2022'de Windows 10 ve 11'e getirecek

Çoğu oyuncunun sevmediği sonsuz oyun sistemi burada bulunmuyor. Bu sayede oyunu çok daha rahat bir şekilde oynamak mümkün oluyor.

Bunun yanında oyunda seviye ilerledikçe bu seviyeler kaydedilse de diğer seviyelere geri dönerek de oynamak mümkün. Kolay ara yüzü sayesinde bu oyun her seviyeden insanın oynayabilmesine uygun olması ile de dikkat çekiyor.

Zıplatma

Oyunda ilerleyen bölümler zorlaştığı için insanların bu bölümleri geçmek adına efor sarf etmesi gerekiyor. Basit gibi görünen oyun ilerleyen dönemlerde daha da zorlaştığı için insanların ilgisini çekiyor. Totix Top Zıplatma’nın günümüzde en çok tercih edilen oyunlar arasında yer almasında basit ve zevkli olmasının payı büyük.

Bunun yanında en büyük artılarından biri de oyunun internetsiz bir şekilde oynanabilir olması. Bu nedenle pek çok oyun sever günlük yaşamında bu oyunu oynamayı tercih ediyor. Basit ama aynı zamanda kendine bağlayan bir oyun olması nedeniyle günümüzün en çok dikkat çeken oyunlarından biridir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz