Totix Kelime Gezme | Kelime Bul 2022

0
23
kelime bulmaca
kelime bulma oyunu

Bulmaca oyunları günümüzde android cihazlarda en çok oynanan oyunlar arasında yer alır. Çapraz bulmaca oyunları sayesinde hem güzel vakit geçirirken hem de kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

Uygulamayı İndirmek İçin : Totix Kelime Gezme – Kelime Bulmaca Oyunu

Bu oyunda oyunculara ipucu olarak birkaç harf verilir ve bu sayede kelimeleri bulması sağlanır. Hem eğlenceli olması hem de ara yüzünün basit olması nedeniyle günümüzde en çok tercih edilen oyunlardan biri olma özelliğine sahiptir.

Bulmaca

Ekran Görüntüsü Resmi

Bu oyunda verilen harflerden yeni bir kelime oluşturmak için zekanızı kullanmanız da gerekir. Totix Kelime Gezmece oyunu günümüzde en çok tercih edilen ve oynaması zevkli olan oyunlar arasında yer alır. Bu oyun hem zekanızı sınayacak hem de kelime hazinenizin gelişmesine yardımcı olacaktır. Bunun yanında zaman içerisinde kolay bir şekilde kelimeler arasında bağlantı kurmanız da mümkün olur.

Kelime Bul

Bu Totix Kelime Gezmece: Kelime Bul oyunu ile zaman içerisinde ustalaşabilirsiniz. Zaman içerisinde oyundaki harfleri gördüğünüz anda kelimeleri bulmaya başlarsınız. Bazen de çözümü tahmin etmek çok zor olsa da bu oyun insanların zevk alarak oynadığı eğlenceli bir oyundur. Çapraz bulmaca oyunu insanların yazı yazma, arama, birleştirme, öğrenme, problem çözme gibi becerilerinin gelişmesine yardımcı olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   NVIDIA, GeForce RTX 3060 Ti'ı Tanıttı

Ekran Görüntüsü Resmi

Totix Kelime Gezmece oyunu ile her bir seviyede zorluk seviyesi artar. Bu da kelime hazinenizi sınamanıza yardımcı olur. Doğru çözüme ulaşmak için tüm harfler arasında bağlantı kurmanız önemli olacaktır. Bu oyun kişilerin yeni kelimeler öğrenmesine de olanak sağlar. Bu bağlamda son derece faydalı oyunlar arasında yer alır.

Totix Kelime oyunu oyna ile bir strateji geliştirerek ve tahmin yürüterek kelimeleri doğru bir şekilde bulabilirsiniz. Bu muhteşem bulmaca oyunu insanların güzel vakit geçirmesine de olanak sağlar. Günümüzde android cihazlar üzerinden oyun oynamak oldukça popülerdir. Kelime bulma oyunu ile hem eğlenceli vakit geçirir hem de kelime dağarcığınızın gelişmesine olanak sağlarsınız.

Kelime Bulma Oyunu

Ekran Görüntüsü Resmi

Harflerin arasında bağlantı kurarak yeni kelimeler türetmeniz gerekir. Üstelik bu oyun ücretsiz olduğu için de en çok tercih edilen oyunlar arasında yer alır ve son derece avantajlıdır. Eğlenirken öğrenmek ve kelime hazinenizi genişletmek istiyorsanız kelime bulma oyunu tam size göredir. Alfabenin sınırlarını zorlayarak yeni kelimeler türetebilir bu sayede de kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Steam Eş Zamanlı Oyuncu Sayısıyla Yeni Rekora İmza Attı!

Kelime bulmaca

Bu oyun sudoku oyununa çok benzerdir. Ancak burada sayılar yerine harfler bulunur. Harflerden doğru bir şekilde kelime oluşturulması gerekir. Oyunda kelimeler bulunarak bilmecelerin çözülmesi gerekir. İlk bölümler kolay olsa da ilerleyen bölümlerde kişilerin uzmanlaşması oldukça önemli olur.

Ekran Görüntüsü Resmi

Kelimeler zorlaşacağı için ilerleyen bölümlerde kişilerin doğru kelimeleri bulmak için çaba göstermesi gerekir. Kişilerin strateji becerilerini kurarak harfler arasında bağlantı oluşturması oldukça önemlidir. Yeni kelimeler bularak zaman içerisinde kendinizi geliştirmeniz de mümkün olur.

Kelime Oyunu Oyna Ücretsiz

Oyun yeni kelimeler öğrenmek ve kelime hazinelerinin geliştirilmesi açısından son derece önemlidir. İlerledikçe zorlu seviyeler bulunan oyunda kişilerin ustalaşması da mümkün olur. Ustalaşmanız durumunda harfler arasında hızlı bir şekilde bağlantı kurarak kelimeleri daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Totix Kelime Gezmece ile hem eğlenin hem gelişin

Google Play Uygulama Marketinden İndirmek için :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.totixkelimekasif.kelgezgamersds

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz