Samsung TV’de Disney Plus Nasıl İzlenir?

0
Samsung TV'de Disney Plus Nasıl İzlenir
Samsung TV'de Disney Plus Nasıl İzlenir

Disney Plus, Disney’in yeni akış hizmetinin resmi adıdır. Hem TV şovları hem de filmler olmak üzere büyük bir Disney içeriği kütüphanesine ev sahipliği yapıyor. Buna Disney, Pixar, Marvel Studios, Star Wars, National Geographic ve hatta 20th Century Fox satın alımından bazı içerikler dahildir. Halihazırda mevcut olan içeriğe ek olarak Disney, orijinal ve özel Disney Plus filmlerinin ve TV şovlarının listesini sürekli olarak genişletiyor. . Disney Plus’a kaydolmak istiyorsanız, birkaç seçeneğiniz var. Aylık 13,99 ABD Doları karşılığında Hulu ve ESPN Plus’ı içeren bir paket var. Ayrıca Disney Plus’ı ayrı ayrı 7,99 ABD Doları karşılığında satın alabilir veya tam bir yıl için bir defada 79,99 ABD Doları ödeyebilirsiniz.

Akış hizmetleri, iç mekanlarda geçen uzun gecelerden sonra hoş bir rahatlamadan daha fazlası oldu ve dünya tekrar bir araya geldiğinde büyük bir eğlence kaynağı olmaya devam edecek. Neyse ki Disney Plus mevcut ve yalnızca çok sayıda film ve dizi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Disney+’ı en iyi yayın hizmetlerinden biri yapan daha pek çok şey var. Bu yazıda size Samsung Smart TV’de Disney Plus nasıl izleyeceğinizi göstereceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Tor Tarayıcı Nasıl Kullanılır
Samsung TV'de Disney Plus
Samsung TV’de Disney Plus

Samsung Smart TV’de Disney Plus Nasıl İzlenir?

Disney+ uygulamasına TV’nizden erişemiyorsanız, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak Google Chromecast’i kullanarak TV’nize izlenebilir ve aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Chromecast’inizi TV’nize bağlayın.
  2. Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden Disney+ uygulamanızda oturum açın.
  3. Sağ üst köşedeki Chromecast simgesine dokunun.
  4. Mevcut cihazlardan TV’nizi seçin.
  5. Akış yapmak istediğiniz videoyu seçin.
  6. Son olarak, videoyu yayınlamak için Oynat’a basın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz