TOGG akıllı yaşam Vizyonunu Açıklayan Videosunda; Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’nun hazırlayıp ülkemize sunduğu ve hepimizin gururlanmasını sağladığı yerli otomobil ile ilgili her geçen gün yeni detaylar yayınlanıyor. 27 Aralık 2019 tarihinde tanıtımı yapılan TOGG’un yeni tanıtım videoları yayınlanmaya devam ediyor.

Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi , Türkiye’nin yerli ve elektrikli otomobili olma özelliğine sahip bu araç doğal olarak otomotiv sektörümüz için son derece önemlidir.

Anadolu Grubu, Turkcell, BMC, Kök Grup ve Zorlu Holding gibi 5 önemli şirketin bir araya gelerek oluşturduğu önemli bir oluşumun ürünü olan yerli otomobil hakkındaki tüm detaylar oldukça merak konusudur.

Tanıtım gerçekleştirildikten sonra TOGG’un sosyal medya hesaplarından araca ilişkin olarak da daha fazla detay verilmeye başladı. Yerli otomobile ilişkin tüm detaylara hâkim olmak isteyenlerin yakından takip ettiği bu hesap üzerinden daha önce tasarım hikayesine ilişkin detayların yer aldığı video ilgi ile izlenmişti.

Son yayınlanan videoda ise TOGG akıllı yaşam vizyonu özelliklerini açıklanmıştı. Bu videoda görüldü ki yerli otomobilimiz bizlere son derece önemli avantajlar sunuyor.

TOGG Akıllı Yaşam Vizyonu Neler Sunuyor?

Akıllı yaşam vizyonunda son derece önemli detaylardan bahsedilmiştir. İlk olarak söyleyebileceğimiz en önemli detay TOGG aracın internete bağlı olarak çalışabildiğidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Youtube Alışveriş Yakında Gerçek Olacak!

Bunun yanında akıllı yaşam vizyonu videosunda verilen detaylara göre ayrıca TOGG kişilere evlilik yıl dönümlerini hatırlatacaktır. Bunun yanında kişilerin takviminde yer alan toplantıları görme ve navigasyon bilgilerine ulaşma imkânı sunacaktır.

Bunların yanı sıra yerli otomobilimizde daha birçok önemli özellik yer almaktadır. Bunların tamamından detaylı bir şekilde bahsetmek istiyoruz.

TOGG Otomobiller ile Hayatımıza Girecek Diğer Özellikler

Ülkemizin son yıllarda en büyük gurur kaynaklarından biri olan ve bizleri son derece heyecanlandıran TOGG hayatımıza beraberinde birçok yeni özellik getirmiştir.

Otomotiv sektörüne geç giren bir ülke olarak geliştirdiğimiz bu yerli otomobil ile arayı kısa sürede kapatmamız muhtemeldir. TOGG akıllı yaşam otomobili ile birlikte hayatımıza girecek olan yenilikler şöyle olmaktadır;

  • Araçta bulunan en önemli özelliklerden biri kuşkusuz sesli kontrol sistemidir.
  • Geliştirici ortaklar arasında yer alan Turkcell’in katkısı ile araca birçok önemli özellik eklenmiştir. Bunlardan biri araçta yer alan fizy özelliğidir.
  • Araçta bulunan bir diğer önemli özellik, daha aracınızın içinde iken istediğiniz otoparktan yer ayırabilmenizdir.
  • Araçta yer alan navigasyon sisteminin yanı sıra hava durumu göstergesi vardır.
  • Aracınız ile evinizin sıcaklığını senkronize edebilirsiniz. Tüm bunların aracınızın ön panelinde yer alan ekrandan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bunların arasında belki de en fazla ditoggkkat çekici olan özellik ticaret sitelerinden satın aldığınız ürünlerin bagajınıza yerleştirilmesidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Playstation 5 ne zaman çıkacak ? Playstation 5 ne kadar olacak ?
İlginizi Çekebilir : 2019 Yılında En Çok Satılan Otomobiller (Tam Liste)

 

Yerli ve elektrikli otomobilimiz olan TOGG akıllı yaşam görüldüğü gibi birçok yeniliği ile göz dolduruyor. Sahip olduğu özellikler ile sıradan bir araç olmadığını gösteriyor. Yalnızca bir araba olmayan aynı zamanda kişilerin yaşam standartlarını değiştirecek özel bir araç olacaktır.

TOGG Ülkemiz İçin Neden Önemli?

Yıllardır başka ülkelerin ürettiği otomobilleri satın almak ve başka ülkelere kazandırmak zorunda kalıyoruz. TOGG bizim için bir araçtan daha fazlasını ifade ediyor. Bizim otomotiv sektöründe dışa bağlılığımızı bitirebilecek bir hamle olmaktadır.

Bu sebeple de son derece önemlidir. Ülkemizde bu anlamda daha fazla gelişim ve üretim yapmamız çok önemlidir. Bunun için de bu tarz gelişimlerin takip edilmesi ve desteklenmesi gerekir.

TOGG akıllı yaşam vizyonu videosu ve çok daha fazlası aracın resmi sosyal medya hesaplarında yer almaktadır. Araç ile ilgili tüm gelişmelere bu sosyal medya mecraları aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Yenilikler için takibi bırakmamanızı ve yakından takip etmenizi öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz