Tesla 30 Kasım Etkinliğinde Sadece 10 Cybertruck Teslim Edebilir

0
23
Tesla 30 Kasım Etkinliğinde Sadece 10 Cybertruck Teslim Edebilir
Tesla 30 Kasım Etkinliğinde Sadece 10 Cybertruck Teslim Edebilir

Tesla, 30 Kasım 2023’te uzun zamandır beklenen Cybertruck tanıtacak. Austin, Teksas’ta düzenlenen bu etkinlik, elektrikli araç (EV) devi için önemli bir kilometre taşına işaret ediyor. Ancak bir sürpriz var: Bu fütüristik kamyonlardan sadece 10 tanesi müşterilere teslim edilebilecek ve bu da yaklaşık iki milyon rezervasyon sahibinin moralini bozabilecek bir gelişme.

Tesla Cybertruck
Tesla Cybertruck

Bu Haber Milyonlarca Müşterinin Moralini Bozabilir

Tesla’nın küresel ürün tasarım direktörü Javier Verdura, Meksika’da yaptığı bir konuşma sırasında bu sınırlı teslimatın ipuçlarını verdi. Verdura’nın sözleri heyecan verici olsa da, beklentileri yönetmek için bir hatırlatma görevi görüyor. Özellikle Tesla’nın teslimat geçmişi düşünüldüğünde bu önemli bir nokta. Örneğin, Model 3’ün 2017’deki lansmanında sadece 30 araç vardı ve hepsi çalışanlara verilmişti.

Bu temkinli yaklaşım Tesla için yeni değil. Şirketin CEO’su Elon Musk, Cybertruck ile ilgili zorlukları, özellikle de büyük ölçekte üretilmesi zor olan benzersiz paslanmaz çelik gövdesini açıkça kabul etti.Paydaşlara umutlarını azaltmalarını tavsiye etti ve Cybertruck’tan önemli, pozitif nakit akışının 18 ay uzakta olabileceğini öngördü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google Fotoğraflar, görselleri bulmayı daha da kolaylaştırmak için yeni bir özelliği test ediyor

Tesla üretim engellerini aşma konusunda bir üne sahip ve bu durum da farklı olmayabilir. Ancak Cybertruck’ın ilk teslimatlarının sınırlı olduğunun ortaya çıkması bir gerçeklik kontrolü işlevi görüyor. Yeni ve beklenen bir ürünü piyasaya sürmenin genellikle karmaşık ve öngörülemez doğasını vurgulamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz