Kasım ayı için PlayStation Plus Premium ve Ekstra Ücretsiz Oyunlar açıklandı

0
23
Kasım ayı için PlayStation Plus Premium ve Ekstra Ücretsiz Oyunlar açıklandı
Kasım ayı için PlayStation Plus Premium ve Ekstra Ücretsiz Oyunlar açıklandı

Sony, en son PlayStation Plus Oyun Kataloğu ile bu Kasım ayında bir oyun şenliği sunmaya hazırlanıyor. Bu ay, Extra ve Deluxe katman aboneleri için patlayıcı soygunlar, zombi hayatta kalma, mekanik ve daha fazlasının bir karışımını vaat ediyor.

PS Plus Extra ve Premium Kasım 2023 Ücretsiz Oyunları

PlayStation Plus Extra ve Premium üyelerine özel olarak ilk günden çıkacak bir yıkım soygunu macerası olan Teardown bu oyunların başında geliyor. Stratejik soygunlara dalın, kaba kuvveti serbest bırakın ve tamamen yıkılabilir bir ortamda geçen interaktif bir kaosun içinde gezinin. Oyun, oyuncuların duvarları patlatabileceği, düşmanları alt edebileceği ve cesur kaçışlar gerçekleştirebileceği benzersiz bir esneklik ve ortaya çıkan oynanış karışımı sunuyor.

Seride ayrıca oyuncuları bir zombi kıyametinin içgüdüsel yakın dövüşüne sürükleyen bir aksiyon RPG’si olan Dead Island Riptide Definitive Edition da yer alıyor. Yeniden düzenlenmiş sürüm, gelişmiş görsellere ve daha önce yayınlanan tüm DLC’lere sahiptir ve yoğun bir kooperatif deneyimi sağlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Artık WhatsApp mesajlarınızı düzenleyebileceksiniz
PS Plus Extra ve Premium Kasım 2023 Ücretsiz Oyunları
PS Plus Extra ve Premium Kasım 2023 Ücretsiz Oyunları

Dragon’s Dogma: Beğenilen aksiyon-RPG Dark Arisen, 1080p HD grafiklerde heyecan verici savaş ve geniş bir açık dünya macerası ile muzaffer bir dönüş yapıyor. Tüm DLC’lerin dahil olduğu bu oyun, sürükleyici maceraların hayranları için mutlaka oynanması gereken bir oyun.

Mobile Suit Gundam: Extreme vs. Maxi Boost On, 36 oyundan 180’den fazla kostümün yer aldığı yoğun 2’ye 2 takım savaşlarıyla savaş alanında fırtınalar estiriyor. Arcade hit, bu ev konsolu portunda heyecan verici mobil kıyafet savaşı vaat ediyor.

Serideki diğer oyunlar arasında Superliminal, Eiyuden Chronicle: Rising, Nobunaga’s Ambition: Taishi, Alternate Jake Hunter: Daedalus The Awakening of Golden Jazz ve River City Melee Mach!!!. Basit kontroller, sonuncusunu kaotik çok oyunculu eğlence için mükemmel kılıyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, PlayStation Plus Oyun Kataloğu beklenmedik bir ekleme de içeriyor: Disney’in 2009 filmine dayanan bir PSP oyunu olan Up. Teardown’ın şimdiden heyecan yaratması ve serinin geri kalanının 21 Kasım’da yayınlanacak olmasıyla, PlayStation Plus abonelerini bu Kasım ayında heyecan verici bir yolculuk bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz