Tecno Mobile Türkiye Pazarına Girdi

0

Türkiye’nin akıllı telefon zinciri arasına giren markalardan biri olan Tecno Mobile, yerli telefon lansmanını önümüzdeki günlerde yapacağı konuşuluyor. Tecno Mobile, Türkiye’nin popüler akıllı telefon markalarından biri olma konusunda emin adımlar ile ilerliyor.

Akıllı telefon üreticilerinin Türkiye’deki yatırımlarına yenileri eklenmeye devam ediyor. Samsung, Xiaomi, OPPO, Vivo gibi Türkiye’de akıllı telefon üretimine başlamış olan markaların bir diğer Çin merkezli yatırım yapan Tecno Mobile de katılmış oldu.

Tecno Mobile konusunda çıkan haberlere ve duyumlara göre İstanbul Pendik’te bir depo tesisinde akıllı telefon üretimine başlayan Tecno Mobile önümüzdeki günlerde yapacağı eleman alımlarının tarihini de öne çektiği konuşuluyor.

tecno-mobile-türkiyede-fabrika
tecno-mobile-türkiyede-fabrika

Tecno Mobile Network Ağını Genişletecek

Tecno Mobile’ın Türkiye distribütörü olan teknoloji devi Arena Bilgisayar, telefon üretim aşamasında birçok kişiye iş istihdamı sağlayacağı belirtiliyor. Şirket, personel alım süreçleri içerisinde hem kendi içinde hem de İstanbul Belediyesi İş İstihdam Ofisi aracılığıyla işlemlere başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Kaplan Bomba İmha Robotu

Tecno Mobile ilk olarak Türkiye sınırları içerisinde Caman 12 Air ve Camon 12 Spark telefon modellerini üretecek.

Türkiye pazarına 2020 Mart ayı itibariyle giriş yapan Tecno Mobile, Türkiye içerisinde yaptığı bu antlaşmalar ile ne kadar daha büyüyeceği cirosunu ne kadar da ileriye taşıyacağı merak konusu oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz