Starfield Çapraz Kaydetme Desteği ile ‘Play Anywhere’ Olarak Etiketlendi

0
Starfield Çapraz Kaydetme Desteği ile 'Play Anywhere' Olarak Etiketlendi
Starfield Çapraz Kaydetme Desteği ile 'Play Anywhere' Olarak Etiketlendi

Geçtiğimiz saatlerde Starfield’ın Xbox mağaza uygulamasındaki sayfasının güncellendiği ve artık ‘Xbox Play Anywhere‘ etiketine sahip olduğu keşfedildi. Bu, kullanıcıların Starfield’da platformlar arası kaydetme özelliğinden yararlanabilecekleri ve oyunu Xbox ya da PC üzerinden satın aldıklarında diğer platformda da bir kopyasına sahip olacakları anlamına geliyor.

Starfield Çapraz Kaydetme Desteği
Starfield Çapraz Kaydetme Desteği

Starfield Çapraz Kaydetme Desteği

Bunun yalnızca dijital satın alımlar için geçerli olduğunu vurgulamakta fayda var – Starfield’ın fiziksel kopyaları, ki bunlar genellikle Xbox platformundan satın alınacak – kullanıcıları PC platformunda ikinci bir kopyaya hak sahibi yapmayacak. Bu, çoklu platform kullanıcılarının Xbox, PC veya Bulut kullanıp kullanmadıklarına bakılmaksızın Starfield oyunlarına devam edebilecekleri anlamına geliyor.

Kabul edelim – Starfield o kadar büyük bir oyun olacak ki oynarken mümkün olduğunca çok zaman harcamanız gerekecek. İdeal bir dünyada, oyunu evde Xbox Series X’te oynar, bir oyun dizüstü bilgisayarında yanımda taşır ve potansiyel olarak mobil cihazlarıma aktarmak için bir Bulut hizmeti kullanabilirsiniz. Oyundaki 1000 gezegenin tamamını keşfetmek için yeterli zamanı bulabilmemin tek yolu bu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone'da Gece Modu Nasıl Kullanılır?

Garip bir şekilde, Starfield için Xbox mağaza sayfasına Xbox Play Anywhere etiketi eklenmesine rağmen, teknoloji devinin web sitesindeki ‘Xbox Play Anywhere listesi’ oyunu içermiyor. Muhtemelen bu değişiklik mağaza sayfasında çok kısa bir süre önce yapıldı ve diğer listeler henüz buna yetişemedi – ancak bu etiketin yerinde kalıp kalmadığını görmek ilginç olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz