Spotify, gelişmiş gezinme için mobil kitaplığını yeniden sundu

0

Merhaba Son Teknoloji Haberleri okuyucuları; Spotify, şirketin çalma listeleri ve kaydedilmiş müzik koleksiyonunuzu keşfetmenin daha kolay bir yolu olduğunu söylediği yenilenmiş bir “Kitaplığınız” sekmesini kullanıma sunuyor. Güncelleme, önümüzdeki haftalarda hem Android hem de iOS için kullanıma sunulacak.

[toc]

Spotify Geliştirilmiş “Kitaplığınızı” Ortaya Çıkarıyor

Kitaplığınızdaki en büyük değişiklik, müzik ve podcast’ler dahil tüm koleksiyonunuza tek bir yerden göz atma ve arama yeteneğidir. Büyük parçalı albüm, çalma listesi ve podcast kapak resmini gösterecek yeni bir ızgara görünümü var ve ayrıca gelişmiş sıralama seçenekleri de var, böylece kitaplığınızı alfabetik olarak, en son çalınanlara göre ve daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz.

Spotify’ın Kitaplığında Yeni Özellikler

Spotify ayrıca, kullanıcıların kitaplığınızdaki hangi sesin bu kriterle eşleştiğini görmek için albüm, sanatçı, çalma listesi veya podcast arasında seçim yapmasına olanak tanıyan dinamik filtreler ekliyor. Ayrıca indirdiğiniz müziği bulmanızı çok daha kolay hale getiren bir indirme filtresi vardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Alaattin Çakıcı'ya Twitter müdahalesi!

Son olarak, Spotify, kullanıcılara daha kolay erişim için dörde kadar çalma listesi, albüm veya podcast sabitleme yeteneği veriyor. Bir şeyi sabitlemek için içeriği sağa kaydırın ve “sabitle” seçeneğine dokunun. Bir öğeyi sabitlemek, onu kitaplığınızın en üstünde tutacaktır.

Spotify
Spotify

Bu değişiklikler, bir dizi yeni özellikte ortaya çıkıyor. Spotify, Facebook uygulamasından şarkı dinleme becerisinin yanı sıra kısa süre önce podcast aboneliklerini tanıttı . Akış hizmeti ayrıca bir “Hey Spotify” uyandırma sözcüğü ve yeniden tasarlanmış bir masaüstü ve web oynatıcısı tanıttı.

Bu son değişikliklerin çoğu olumlu olarak tanımlansa da, hepsi iyi haber değil. Bu haftanın başlarında, Spotify’ın bir dizi bölgede planlarının çoğunun fiyatlarını artırdığı ve Avrupa’nın bazı bölgelerinin ve Birleşik Krallık’ın en sert değişiklikleri gördüğü ortaya çıktı. Yeni fiyat artışlarının 30 Nisan Cuma gününden itibaren yürürlüğe girmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung, Akıllı Televizyon Özelliklerine Sahip Yeni Monitörleri Olan 'M5' ve 'M7'yi Duyurdu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz