Twitter’da Bir Video Nasıl Hızlı İlerletilir?

0
23

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Twitter video özelliği, en popüler işlevlerinden biridir. Kullanıcılar ilginç buldukları herhangi bir videoyu oynatabilir, yükleyebilir ve yeniden tweetleyebilir, bu da kullanıcıların viral olmasını kolaylaştırır.

Aynı zamanda, her zaman videonun tamamını izlemek istemeyeceksiniz. Öyleyse, bunu göz önünde bulundurarak, Twitter’da bir videoyu nasıl hızlı ileri götürebileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Twitter Videoları İçin Kurallar

Bir Twitter videosu için maksimum dosya boyutunun 512MB olduğunu, oysa Twitter’ın bir video için izin verdiği maksimum uzunluğun iki dakika 20 saniye olhttps://teknobilimadami.com/twitter-artik-android-ve-iosta-4k-fotograflar-gondermenize-izin-veriyor/duğunu biliyor muydunuz?

Bu, önemli eğlence değerine sahip iyi bir video yüklemek için bolca zaman demektir. Uzunluk ne olursa olsun, Twitter’daki videolar otomatik olarak oynatılır. Ancak daha az sabrınız varsa, sıkıcı bulduğunuz kısımları atlamanın bir yolu var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Superonline Şifre Değiştirme

Twitter

Telefonunuzda Bir Twitter Videosu Nasıl Hızlı İletilir?

Bir tweet’te bir videoyu hızlı ileri sarmak kolaydır. Video oynatılırken, telefonunuzun ekranının sağ tarafına hızlıca çift dokunmanız yeterlidir; Twitter videoyu beş saniye hızlandırır. Üçüncü kez dokunduğunuzda video 10 saniye hızlanır. Dördüncü kez, 15 saniye; beşinci, 20 saniye vb.

Videoyu ters çevirmek istiyorsanız, aynı adımları izleyin. Ancak bu sefer, bunun yerine ekranın sol tarafına iki kez dokunun. Alternatif olarak, bir videonun hangi bölümünü izlemek istediğinizi zaten biliyorsanız, ekranınızın altına gidin ve çubuğu ileri geri sürükleyin. Zaman çizelgenizde yeni izlediğiniz bir videoyu gerçekten beğendiyseniz, her zaman kaydedebilirsiniz.

Twitter Videoları Masaüstünde Farklı Çalışır

Twitter’da bir videoyu hızlı ileri sarmak inanılmaz derecede kolaydır. Yine de, bu yöntemin yalnızca mobil cihazınızda çalıştığını unutmayın. Twitter’ı masaüstü üzerinden kullanıyorsanız, oynatma çubuğunu yalnızca bir videoda sürükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz