Spotify, Car View özelliğini kapatıyor

0
spotify Car View özelliği
spotify Car View özelliği

Spotify’ı Apple Music ve Tidal gibi diğer hizmetlerden ayıran özelliklerden biri, telefonunuzu bir araç stereosuna her bağladığınızda karşınıza çıkan özel ‘Araba Görünümü’dür. Ancak yeni bir rapora göre Spotify, müşterilerinin çok sevdiği Car View’ı kapatıyor.

AndroidPolice’den gelen bir rapora göre Spotify, Car View özelliğini kapatıyor. Spotify forumlarında birçok kullanıcı, Spotify uygulamasının ayarlarında Araba Görünümü ayarının görünmediğinden şikayet ediyor. Müşteriler, bir araba stereo sistemine bağlanırken özel Araba Görünümüne geçmek yerine Spotify’ın varsayılan görünümde kalacağından şikayet ediyor. Bir dizi şikayetten sonra, bir Spotify moderatörünün özelliğin kaybolmasıyla ilgili söyleyecekleri vardı;

“Araba görüntüleme özelliğini kullanımdan kaldırdığımızı doğrulayabiliriz. Ancak bu, kullanıcılarımızın araç kullanırken Spotify’ı nasıl dinlediğini geliştirmek istemediğimiz anlamına gelmez. Aksine, aktif olarak çeşitli yeni özellikler keşfediyoruz. Araba görünümünü kullanımdan kaldırmayı, yolda gelecek yeni yeniliklere yer açmak için olması gereken bir şey olarak düşünün.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Microsoft Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır? [GÜNCEL]

Car View

Moderatörün yanıtını okuduktan sonra, kullanıcılar Spotify’ın önceden haber vermeksizin özelliği kapatmasından şikayet ediyorlar. Ancak şirket, daha iyi alternatifler üzerinde çalıştığının garantisini verdi. Bununla birlikte, şirketin otomobiller için özel (ilk) donanımı olan Spotify’ın Araba Şeyini de alabilirsiniz.

Spotify’ın Araba Görünümü özelliğini kullandınız mı? Spotify özelliği öldürmesi hakkındaki düşünceleriniz neler? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz