Samsung Galaxy Note serisi yakında tarih olacak

0
Samsung Galaxy Note
Samsung Galaxy Note

Bu yıl Samsung Galaxy Note yenilemesi alamamak, birkaç Galaxy Note hayranı için zaten yeterince kötüydü, ancak görünüşe göre işler daha da kötüye gitmek üzere. En son bilgiler, Samsung’un Galaxy Note’un fişini çekmeye çoktan karar vermiş olabileceğini iddia ediyor. Şirket yeni bir cihaz piyasaya sürmeyi planlamıyor ve yakında Galaxy Note 20 serisinin üretimini de tamamen durdurabilir.

The Elec tarafından yayınlanan bir rapora göre Samsung, 2021 yılı bitmeden Samsung Galaxy Note 20 serisinin üretimini sonlandırabilir. Bu, şirket bize bu yıl söz konusu cihazın yeni bir yinelemesini sağlayamadığı için, üretime giren son Galaxy Note olacağı anlamına geliyor.

Samsung Galaxy Note

“Samsung Electronics’in Galaxy Note serisinin üretimini durdurma kararının arkasındaki ana neden, katlanabilir akıllı telefonların artan üretimidir. Yılın ikinci yarısında amiral gemisi satış hacminin yerini alarak, süreç verimliliğini artırarak maliyetleri düşürme ve katlanabilir üretim verimini stabilize etme kararının alındığı yorumu yapılıyor. Bundan önce Samsung Electronics, 2019’da sırasıyla 12,7 milyon adet ve 2020’de 9,7 milyon adet Galaxy Note serisi sevk etti. Samsung Electronics’in gelecek yılki Galaxy Z serisi için yıllık sevkiyat hedefi, Galaxy Note serisini aşarak 13 milyon adettir. Bir sonraki amiral gemisi akıllı telefon olan Galaxy S22 serisinin önümüzdeki yıl Şubat ayında global Unpacked aracılığıyla tanıtılmasının ardından satışa çıkması bekleniyor. Galaxy Z serisinin halefinin üçüncü çeyrekten itibaren seri üretime geçmesi bekleniyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   37 gün şarj edilmeden kullanılabiliyor! Amazfit Neo tanıtıldı

Özellikle Samsung’un Galaxy S21 Ultra ve Galaxy Z Fold 3’teki S Pen desteği de dahil olmak üzere Galaxy Note serisi özelliklerini diğer Galaxy cihazlarına dahil etme çabalarını göz önünde bulundurduğunuzda, bu bilgilere inanmak kolay. Ultra, kalem için özel bir yuvaya sahip olacak ve bu da onu yeni bir Galaxy Note almayı bekleyenler için mükemmel bir seçenek haline getirecek.

Başka bir deyişle, tükenmeden önce Galaxy Note 20’ye veya Galaxy Note 20 Ultra’ya ihtiyacınız olup olmadığına acele edip karar vermek isteyebilirsiniz. Samsung’un önümüzdeki ay bu modelleri üretmeyi bırakacağı iddia ediliyor, bu da onları yalnızca perakendeciler ve taşıyıcılar mevcut envanterlerini tüketene kadar alabileceğiniz anlamına geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz