Spider-Man 2 tek bir düğmeye basarak Peter ve Miles arasında geçiş yapmanıza izin verecek

0
Spider-Man 2 tek bir düğmeye basarak Peter ve Miles arasında geçiş yapmanıza izin verecek
Spider-Man 2 tek bir düğmeye basarak Peter ve Miles arasında geçiş yapmanıza izin verecek

Sony’nin geçen haftaki PlayStation Showcase sırasında gösterdiği Marvel’s Spider-Man 2 oynanışı, aynı oyunda hem Peter Parker hem de Miles Morales olarak oynamanın nasıl bir şey olacağına ışık tuttu. Muhteşem bir set parçası sırasında aksiyon iki karakter arasında geçiş yaptı. Hayranların aklındaki sorulardan biri de Örümcek Adamlar arasında geçişin tek oyunculu oyun boyunca nasıl işleyeceğiydi ve şimdi geliştirici Insomniac buna bir yanıt verdi.

Spider-Man 2 Peter ve Miles
Spider-Man 2 Peter ve Miles

Marvel’s Spider-Man 2 Oyunu Hakkında Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı

Spider-Man 2 yaratıcı yönetmeni Bryan Intihar Eurogamer’a verdiği demeçte, “Ana hikayeyi oynarken, Pete ve Miles arasında ne zaman geçiş yapacağınızı kontrol ediyoruz… Bu geçişleri yaparken kesinlikle hikayeye hizmet ediyoruz,” dedi. “Peter etrafında tasarlanmış içeriklerimiz var, Miles etrafında tasarlanmış içeriklerimiz var ve her ikisini de oynayabileceğiniz içeriğimiz var. Açık dünyada basit bir düğmeye basarak ikisi arasında serbestçe geçiş yapabileceksiniz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sadece Şekilli Harfler 2022

Görünüşe göre Grand Theft Auto V tarzı karakter geçişleri de PS5’in yetenekleri sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleşecek. Konsolun hızlı yükleme sürelerinin ilk örneklerinden biri Spider-Man: Miles Morales’te görülmüştü; oyuncular hızlı seyahat sistemini kullanarak Manhattan’ın bir ucundan diğerine sadece birkaç saniyede ulaşabiliyordu.

Buna ek olarak, Miles ve Peter’ın her birinin kendi yetenek ağaçları olacak ve paylaştıkları üçüncü bir ağaç olacak, böylece aynı yeteneklerden bazılarını her iki karakterle de kullanabilirsiniz. “Oynanış tanıtımında Miles’ın evrimleşmiş Venom güçleri, Peter’ın ise Simbiyot yeteneklerine sahip olduğunu gördük. Bu nedenle bunlar oyun tarzınızı biraz değiştiriyor ve bunları kendi ağaçlarında da yükseltebiliyorsunuz” diyor oyun yönetmeni Ryan Smith.

Spider-Man 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Bu arada, Insomniac devam oyununda Queens ve Brooklyn’e genişleyerek, devam oyununun haritasının önceki iki oyunun yaklaşık iki katı büyüklüğünde olduğunu söylüyor. Intihar bir Famitsu röportajının Gematsu çevirisinde “Bu iki bölge biraz daha küçük ve yerleşim yeri olduğundan, Manhattan’dan farklı bulacağınızı düşünüyorum” dedi. “İki şehir arasında nehir üzerinde bir savaş gibi daha önce yapmadığımız bazı beklenmedik durumlar hazırladık, bu yüzden bunları dört gözle bekleyeceğinizi umuyorum.” Insomniac Spider-Man 2 için bir çıkış tarihi açıklamadı. Ancak PlayStation 5’e özel oyunun bu sonbaharda çıkmasının planlandığını söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Yuvarlanabilir Ekranlı Akıllı Telefon Dehası Geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz