Sony’nin yeni PlayStation abonelik hizmeti önümüzdeki hafta açıklanabilir

0
playstation abonelik hizmeti
sony playstation abonelik

Teknoloji dünyası gelişmeye devam ederken şirketler, kullanıcıların ürünlerine para harcamasını sağlamak için daha fazla yol aramayı seçti. Elbette, hayatımızı kolaylaştırmak için sorunsuz çalışan birkaç harika cihazı listeleyebilirsiniz, ancak bugün para kazanmanın daha karlı bir yolu gibi görünen şeylere odaklanacağız. Görünüşe göre Sony de mevcut tekliflerini iyileştirmeye çalışıyor. Sony şu anda PlayStation kullanıcıları için üç farklı abonelik hizmeti sunmaktadır:

  • Kullanıcılara her ay indirebilecekleri iki ücretsiz PS4 oyunu ve ayrıca çevrimiçi çok oyunculu oyunlara, özel indirimlere ve diğer güzelliklere erişme şansı veren PlayStation Plus’a sahibiz.
  • PlayStation Now, bir bulut oyun hizmeti olduğu için PlayStation 2, PlayStation 3 ve PlayStation 4 oyunlarını mevcut oyun konsollarında ve Windows bilgisayarlarında oynamak isteyen daha eski PS oyuncuları için harika bir seçenektir.
  • Sonunda tam olarak bunu sağlayan video ve medya hizmeti, video ve medya.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Netflix Türkiye Günün En İyi Yapımı

Ancak, daha önce bahsedilen abonelik hizmetlerinden hiçbiri piyasada bulunan diğer abonelik hizmetlerine karşı yeterince iyi görünmüyor. Yine de, Sony bunu değiştirmek istiyor gibi görünüyor. En son PlayStation söylentileri, Sony’nin önümüzdeki hafta en kısa sürede yeni bir abonelik hizmeti sunmaya hazırlandığını iddia ediyor. Bu hizmetin Spartacus kod adı altında geliştirildiği iddia ediliyor ve Sony’nin mevcut oyun abonelik hizmetlerinden en iyisi olmasa da en iyilerinden biri olan Microsoft Game Pass’e yanıtı olabilir. Aylık 10 ila 15 dolar arasında değişiyor ve hem Xbox hem de PC kullanıcıları için yerel olarak oynamak için konsollarına indirilebilen 100’den fazla yüksek kaliteli oyun sunuyor.

Sony’nin yeni hizmetinin , kullanıcıların önceki PS oyun konsollarından yeni ve klasik oyunlar da dahil olmak üzere birden fazla oyun arasından seçim yapmalarına olanak tanıyan bu yeni hizmeti doğurmak için PlayStation Plus ve PlayStation Now’ı birleştireceği iddia ediliyor. Ayrıca, bu abonelik oyun hizmeti, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla katmana sahip olacaktır. En pahalı katmana sahip olmayı seçenler ayrıca genişletilmiş demolara erişim ve bu başlıkları internet üzerinden yayınlama şansı elde edecekler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   WhatsApp yazı tipi değiştirme nasıl yapılır?

Söylentiler ayrıca şirketin PlayStation Now’ı Android ve iOS’ta başlatmaya çalıştığını iddia ediyor, ancak bunun ne zaman olacağı hakkında hiçbir fikir yok. Ama en azından, akıllı telefonumda bazı PS1 klasiklerini oynamayı kesinlikle çok seveceğimi biliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz