Snapchat’in yeni lensleri AR’de arkadaşınızla LEGO oluşturmanıza izin verir

0
8

Snapchat, mobile yeni bir sanal deneyim getirmek için herkesin en sevdiği renkli bina setleriyle birlikte çalışıyor. Son teknolojik gelişmeler hakkında daha detaylı bilgi için sitemizde yer alan yazıları inceleyebilirsiniz.

Snapchat Yeni Paylaşılan “Bağlantılı Lenslerini” Tanıttı

Snapchat, sizin ve arkadaşlarınızın aynı odada olmasanız bile aynı AR deneyimini aynı anda deneyimlemenize olanak tanıyan yeni bir artırılmış gerçeklik (AR) lens türü olan Connected Lenses’i sunuyor.

Şirketin ilk Connected Lensi, LEGO ile ortaklaşa oluşturuldu. Demo videoda, her iki kullanıcının da aynı LEGO yapısında çalıştığını görebilirsiniz. Her iki kullanıcı tarafından eklenen tüm parçalar, efektler ve animasyonlar her iki mobil cihazda da gerçek zamanlı olarak görünecektir.

Snapchat, AR lenslerini ilk olarak 2019 yılında, dünyanın en ikonik turistik noktalarından bazılarının mimarisine ilginç 3D efektler ekleyen Landmarkers ile tanıttı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PERKOTEK Kartlı geçiş sistemi

Yerel Lensler, muhtemelen ABD başkanı Joe Biden’ın dikkatini çeken bir yıl sonra piyasaya sürüldü. O ve Kamala Harris seçildikten sonra, destekçilerini Snapchat filtresi aracılığıyla açılış törenine katılmaya davet etti.

Snapchat

Snapchat için Kendi Lenslerinizi Oluşturun

Snapchat, içerik oluşturucuların, şirketin uygulama için AR deneyimleri oluşturmaya yönelik ücretsiz uygulaması olan Lens Studio’yu kullanarak yeni Bağlı Lensler oluşturabileceklerini söylüyor. Yeni LEGO Lens’e LEGO’nun Snapchat profilinden erişebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz