Sınırsız Hosting Nedir? Hostixo %15 Sınırsız Hosting İndirimi

0
14
hostixo hosting
hostixo sunucu

Sınırsız hosting paketleri, web sitelerinin kesintisiz, yüksek hız ve performansta çalışması için büyük önem taşır. Sınırsız web hosting paketleri neden avajtajlıdır, nasıl kolaylık sağlar?

Sınırsız hosting, web sitelerin arama motorunda yüksek hızla taranmasını ve ulaşmasını sağlayan, sayfa indirme hızının çok çok iyi olduğu hizmet türüdür.

Sınırsız web hosting işlemlerinde sürekli bir yineleme işlemi yapmak, yetersiz kalan kullanım hacmini ancak yenileme sureti ile genişletmek kullanıcılar açısından riskli ve meşakkatlidir.

hostixo
wordpress hosting

Genellikle sitede toplanacak verinin miktarının yanlış hesaplanması en başta hosting seçiminin de yanlış yapılmasına sebep olmaktadır. SEO açısından sayfa hızının önemi büyüktür.

Özellikle e ticaret sitelerinde ödeme ve kullanıcı bilgileri gibi pek çok önemli verinin işlendiği sayfalar için web sitesinin hızlı ve yüksek performansta çalışması önemlidir. Bu sayfaların hız ve performansı kullanıcıların çok daha güvenli şekilde işlem yapmalarına sebep olacaktır.

Hızlı yüklenen sayfalarda işlem yapmak web siteleri açısından kullanıcı dostu bir tablo sergileyecektir. Bu nedenle sınırsız hosting nedir nasıl özelliklere sahiptir ya da nasıl kolaylıklar sunar bilmek gereklidir.

1- Sınırsız Hosting Nedir?

Sınırsız; trafik, disk alanı, veritabanı gibi pek çok özelliğin bir arada sunulduğu hosting hizmetleridir. Web sitelerde çok daha fazla trafik almak, kullanıcı ve ziyaretçi sayısını arttırmak önemli rol oynamaktadır. Ancak site alt yapısının artan bu işleyişte yetersiz kalması hostingin yetersizliği ile doğrudan alakalıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Türkiye’nin İlk Online Konferans Uygulaması
hostixo
hosting nedir hostixo sunucu

Her hosting yenileme ya da ilave özellik talebi site sahipleri için ekstra maliyet demektir. Tüm bu faktörlerin sınırsız bir hizmet kapsamında sunulması büyük avantaj sağlar.

Hostixo Hosting hizmetleri web sitelerinin yüksek performansla çalışmasını sağlayacak alt yapıya sahiptir.

2- Sınırsız Hosting Paketleri Avantajları

Sınırsız web hosting hizmetleri ile çeşitli avantajlar sunulmaktadır. Sınırsız paketlere has olan özellikler ile çok daha kaliteli bir web site çalışması yapmanız mümkündür.

Web site çalışmalarının aralıksız ve sorunsuz işleyişine devam edebilmesi için kesinlikle güvenilir bir alt yapıya sahip olması gereklidir. Web site yayınında aksama yaşanması anlık yüksek getirili trafik kaybına ya da özellikle e ticaret sitelerinde satış sisteminin sekteye uğramasına sebep olmaktadır. Bu durum web sitenin anlık olarak hizmet aksamasından çok ciddi bir ziyaretçi ya da müşteri kaybının yaşanmasına sebep olur.

Yaşanan bu olayın en net sonucu web sitenin güvenlik açığının olduğunun düşünülmesidir. Anlık çöken ya da yayını duran bir web sitesinin özellikle e ticaret sitelerinin güven konusunda sorun yaşaması demek ciddi bir prestij kaybı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Nesnelerin İnterneti IoT ve Sensör Uygulamaları Nelerdir?
hostixo sınırsız hosting
sınırsız hosting hostixo

Neden Sınırsız Web Hosting?

Sınırsız web hosting hizmeti ile web sitenizde sunduğunuz hiçbir bilgi ve yayın akışında durma, aksama ya da benzeri durumlar söz konusu olmaz.

  • Sınırsız veri tabanı / disk alanı
  • Sınırsız trafik
  • Sınırsız e mail
  • Çok sayıda domain
  • Sınırsız MYSQL
  • Haftalık yedekleme gibi özellikler ile web sitenizi güvenilir bir alt yapıdaki sunucu hizmetinde yayınlayabilirsiniz.

Hostixo Güvencesi ile Sınırsız Hosting Satın Al!

Hostixo’nun tüm sunucuları Cloud Linux ve CageFS alt yapısı ile çalışmaktadır. Bu alt yapı sayesinde tüm sunucularında kullanıcılar arasında sağlam güvenlikli bir izole işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu sayede kullanıcılar arasındaki işlemlerin tümü güvenilir ortamda gerçekleşerek veri tabanına işlenmektedir.

Yüksek hızlı performansı sayesinde tüm sunucularda uzun vadede kaliteli ve profesyonel bir çalışma yapılabilmektedir. Limitsiz hosting paketlerinin tamamında yüksek hız ve performans için yüksek işlemci ve ram kaynakları sunulmaktadır.

Sunucuların tamamında İntel Xeon E5 işlemci serisi aktif şekilde kullanılmaktadır. Özellikle site ziyaretçilerinin mükemmel hızda siteye ulaşması ve aynı hızda sitede dolaşım ve sayfa indirme hızına sahip olması için yeni nesil NVME SSD depolama alanları 10 kadar yüksek performansla kullanılmaktadır.

 

Sınırsız Hosting Satın Almak İçin Hostixo’yu tercih edebilirsiniz.

%15 İndirim kodu: sinirsiz15

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz