Samsung ve LG, 2022’de iPhone 14 Pro ve Pro Max için ekran tedarik edecek

0
samsung lg iphone ekran tedarik
samsung lg iphone ekran tedarik

Aralık ayının başlarında iPhone 14 Pro delikli bir ekranla geleceğini bildirmiştik ve panelin büyük olasılıkla LG tarafından üretileceğini ve LTPO OLED 120Hz panel olacağını belirtmiştik. O zamanlar, hem iPhone 14 Pro hem de Pro Max’in LG’den ekran panelleri alması bekleniyordu ve görünüşe göre bu hala olabilir, ancak Samsung da Apple’ın yüksek talebini karşılamaya yardımcı olabilir.

Yeni nesil iPhone 14 Serisinin çentiği ortadan kaldıracağını ( FrontPageTech aracılığıyla ) ve bunun yerine Apple’ın onları daha modern bir delik delme ile donatacağını duyduk . Ming-Chi-Kuo da söylentileri doğruladı. Kuo ayrıca tüm 2022 iPhone modellerinde delikli bir oyuk olacağına inanıyor.

iPhone 14 Pro

Son söylentiler ayrıca Pro olmayan iPhone 14 modellerinin çentiği koruyacağını ve ekranlarının büyük olasılıkla 6,1 inç ve 6,7 inç olarak ölçüleceğini öne sürdü. Bu yıl bir iPhone 14 mini olmayacağını doğrulayan birkaç iddia duyduk, bunun yerine Apple daha büyük bir vanilyalı iPhone 14 yapabilir, bunun adı iPhone 14 Max olduğu rivayet edilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Valve'ın VR başlığı veya Steam Deck yenilemesi ile gelecek yeni donanımı olduğu söyleniyor

Yeni bir söylentiye göre Samsung, 6.1 inç boyutunda olacak iPhone 14 Pro modelleri için tüm delikli oyuk ekran panellerini tedarik ederken, LG iPhone 14 Pro Max cihazları için tüm ekranları sağlayacak. Hem Samsung’un hem de LG’nin ekranları, delgeç kesimini ve LTPO OLED teknolojisini taşıyacak. Samsung’un, iPhone’larına, iPad’lerine ve hatta Mac cihazlarına ekranlar, bellek, depolama ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli bileşenler sağlayan Apple ile çok uzun bir geçmişe sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz