Disney Plus bu yaz 42 ülkede piyasaya sürülecek

0
disney plus
disney plus

Disney resmi olarak Disney Plus yaz boyunca 42 yeni ülkede ve 11 bölgede piyasaya süreceğini duyurdu. Disney, yayın yarışına Kasım 2019’da tamamen girdi ve o zamandan beri İngilizce konuşulan çoğu ülkede mevcut.

Haber, Disney Plus’ın 2022 Yazında kullanıma sunulacağı yeni pazarları da paylaşan Hollywood Reporter tarafından paylaşıldı. Disney Plus’ın kullanıma sunulacağı ülkelerin tam listesi şunları içeriyor: Arnavutluk, Cezayir, Andorra, Bahreyn, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Mısır, Estonya, Yunanistan, Macaristan, Irak, İsrail, Ürdün, Kosova, Kuveyt, Letonya, Lübnan, Libya, Lihtenştayn, Litvanya, Malta, Karadağ, Fas, Kuzey Makedonya, Umman, Filistin, Polonya, Katar, Romanya, San Marino, Suudi Arabistan, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, Tunus, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Vatikan ve Yemen.

Disney Plus

11 yeni bölge şunlardır: Faroe Adaları, Fransız Polinezyası, Fransız Güney Toprakları, St. Pierre, Miquelon Denizaşırı Kolektifi, Åland Adaları, Sint Maarten, Svalbard & Jan Mayen, Britanya Hint Okyanusu Bölgesi, Cebelitarık, Pitcairn Adaları ve St Helena.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung’dan Tansiyon Ölçen Akıllı Saat

Ne yazık ki, yeni ülkeler ve bölgeler için fiyatları göremiyoruz, ancak benzer bir şeyin yerel para birimlerine çevrilmesini bekliyoruz. Disney Plus şu anda aylık 7,99 ABD Doları veya yıllık 79,99 ABD Doları tutarındadır. Hizmet ayrıca aylık 13,99 ABD Doları tutarındaki The Disney Bundle ile birlikte gelir.

Disney Plus, dünyanın en popüler yayın hizmetlerinden biridir ve şirket, Kasım 2021’de 118 milyondan fazla küresel ücretli aboneye sahip olduğunu duyurdu. Disney’in en son tahminleri, 2024 yılına kadar 230 ila 260 milyon aboneye ulaşmasını bekliyor. Netflix’i lider konumundan tahttan indirebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz