Samsung Telefon Sıfırlama Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

0
samsung telefon sıfırlama
samsung telefon sıfırlama nasıl yapılır

Samsung telefon sıfırlama nasıl yapıp geri yükleyeceğinizi anlatıyoruz, telefon hiçbir bilgi veya uygulama yüklenmeden satın alındığı ilk günkü gibi kalacak.

Cihaz güvenlik kodunu veya kilit düzenini unuttuysanız, cihazınızı başka bir kişiye satmak veya kurtarmak istiyorsanız veya cep telefonunuz çok yavaşsa, virüs içeriyorsa veya çok fazla bilgi yüklüyse, genellikle en çok tam sıfırlamanın yaygın nedenleridir.

Samsung J7 Prime Format Atma

Samsung J7 format işlemleri için şu adımları uygulamanız gerekir;

 1. Telefon kapatılmalıdır
 2. Sesi açma düğmesini, ana sayfa düğmesini ve güç düğmesini basılı tutun. Bazı yazılım sürümleri için hem ses açma düğmesini hem de ses kısma düğmesini ve güç düğmesini basılı tutmanız gerekir.Sıfırlama
 3. Logo göründüğünde, yalnızca güç düğmesini bırakın.
 4. Birkaç saniye içinde Android kurtarma adlı bir menü göreceksiniz.
 5. Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı seçin, ses düğmelerine basarak menüde yukarı ve aşağı hareket edebilirsiniz.
 6. Evet’i seçin – Tüm kullanıcı verileri silin ve onaylanması için güç düğmesine basmanız gerekir.
 7. Cihaz saniyeler içinde biçimlendirilecektir, yeniden başlatılması için sistemi şimdi yeniden başlat seçeneğini seçmeniz gerekir.
 8. Hazır! Telefonunuz yanıp söndü.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Deri Bakım Ürünleri Nelerdir? Süet ve Nubuk Bakımı

J7 Prime Format Atmak

Dikkat: Samsung telefona format atma ile tüm bilgileri, kişileri, notları, fotoğrafları, videoları, uygulamaları kesinlikle kaybedeceksiniz; bu yüzden gerekli olmasını öneriyoruz, bir önceki yedeklemeyi yapın; silinmeyecek tek şey microSD hafıza kartındaki bilgiler.

J7 Prime Format Atma

J7 format atma işleminden sonra, ek uygulamalar olmadan 24 saat içerisinde çalışmasına izin verecektir. Kendi kendine yeniden başlatmaya devam ederse, sorun donanımsal bir problemdir. Bu neden anakart veya pil sorunu olabilir. Bu problemlerden herhangi biri varsa onarım gerektirir, bu nedenle Samsung’un cihazınızı sizin için düzeltmesine izin verdiğinizden emin olmanız gerekir.

Samsung Fabrika Ayarlarına Döndürme

Samsung telefon resetleme olarak da bilinen fabrika ayarlarına sıfırlama, bir cihazdaki tüm bilgileri siler ve yazılımı orijinal üretici ayarlarına geri yükler. Donanımdan sıfırlama, cihazınızdaki tüm verileri kaldırdığı için yalnızca kesinlikle gerekliyse yapılmalıdır. Samsung Galaxy J7 Prime cihazınız aşağıdaki sorunlardan herhangi birini yaşıyorsa, Samsung J7 Prime sıfırlama işlemlerini gerçekleştirin;

 • Parolanızı mı unuttunuz
 • Sürekli donma
 • Kilitlenen uygulamalar
 • Dokunmatik ekran sorunları
 • Arama yapamıyor veya alamıyor
 • Senkronizasyon sorunları
 • Ses sorunları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Hızlı ve doğal saç uzatma yöntemleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz