Samsung, Kasım ayı başlarında bir One UI 4.0 yayınlayabilir

0
samsung one ui
samsung one ui

Eylül ayında Samsung, One UI 4.0 Beta’yı resmi olarak piyasaya sürdü ve Galaxy cihazlarında test ediyor. Bir UI 4.0 Beta birçok ülkede mevcuttur ve Galaxy S21 Serisinde desteklenir. Beta sürümündeki yeni değişiklik günlüğüne daha yakından bakıldığında, Samsung’un test süresinin sonuna yaklaşıyor olabileceğini ortaya koyuyor. Yakında Android 12 tabanlı One UI 4.0 yazılımını desteklenen Galaxy cihazlarına yayınlayabilir.

En son sürüm, bazı hataları ve diğer sorunları ele alıyor ve beklenen ilk Beta sürümüne kıyasla herhangi bir yeni özellik eklemiyor gibi görünüyor. Ancak, öne çıkan ve Samsung’un yol haritasında doğru yolda olduğunu gösteren bir satır var.

Madde işaretlerinden biri, “Google AOSP (Google son sürümü) uygulandı” şeklindedir; bu, One UI 4.0’ın en son Beta sürümünün, Google’ın OEM’leri desteklemek ve uygulamak için piyasaya sürdüğü Android 12’nin son sürümünü çalıştırdığını gösterir. Şimdi, bu Samsung’un hazır olduğu anlamına gelmiyor, hala ele alınması ve düzeltilmesi gereken sorunlar var, ancak Samsung’un gerçekten de One UI’nin yeni sürümünü 2021’de tatilden önce yayınlayabileceğine işaret ediyor ve bize bir işaret veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Renault, Fransa'da Bağımsız Bir Ünite Olarak Elektrikli Otomobil Merkezi Kuracak

One UI 4.0

Samsung daha önce Android 12 tabanlı One UI 4.0’ı 2021’de yayınlayacağını belirtmişti ancak tam olarak ne zaman olacağını söylememişti. Samsung, her şeyin yolunda gittiğini varsayarak yakında Beta programını sonlandırmaya karar verebilir.

One UI 4.0 Beta desteklenen cihazınızda denemek istiyorsanız, bilmeniz gereken her şeyi anlatan ve Beta programını yüklemek ve kaydolmak için gereken tüm adımları anlatan bir kılavuz yazdık. Her zaman olduğu gibi, kararlı olmayabileceğinden Beta yazılımını yüklemeye çalışmadan önce cihazınızın tam yedeklemesini yapmanızı öneririz. Ek olarak, bazı temel özellikler bozulabileceği ve düzgün çalışmayabileceği için Beta yazılımını birincil cihazınızda denemenizi önermiyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz