Samsung Galaxy XCover 7’nin Renderleri Sızdı

0
15
Samsung Galaxy XCover 7'nin Renderleri Sızdı
Samsung Galaxy XCover 7'nin Renderleri Sızdı

Samsung, 2022 yılında XCover serisi akıllı telefonu Samsung Galaxy XCover 6 Pro’yu tanıtmıştı. Şirket şimdi XCover serisi altında yeni bir sağlam akıllı telefon olan Samsung Galaxy XCover 7’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor gibi görünüyor. En son gelişmede, Samsung Galaxy XCover 7’nin resmi görselleri Android Headlines’ın izniyle internette ortaya çıktı.

Samsung Galaxy XCover 7'nin Render
Samsung Galaxy XCover 7’nin Render

Samsung Galaxy XCover 7 Detayları Ortaya Çıktı

Android Headline raporu, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy XCover 7’nin SM-G556B model numarasına sahip olduğunu ve Galaxy XCover 6 Pro’nun halefi olmayabileceğini iddia ediyor. Bunun yerine, 2021’de tanıtılan Samsung Galaxy XCover 5’in halefi olabilir. Detaylara daha yakından bakalım.

Yaklaşan Samsung Galaxy Xcover 7, önceki nesil XCover serisi akıllı telefonlara benzer şekilde sağlam bir yapıya sahip olacak. Akıllı telefon, şok emilimi için yükseltilmiş köşelere sahip dayanıklı ve sağlam bir yapı sunacak. XCover 7’nin MIL-STD-810H uyumlu bir yapıya sahip olması ve betondan düşmeye karşı dayanıklı olması bekleniyor. Ayrıca IP68 toz ve su direnci sunmasını da bekleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bedava Movie Star Planet Hesapları

Rapora göre, Samsung Galaxy XCover 7’nin arka paneli yivli tasarıma sahip ve çıkarılabilir görünüyor. Bu da Samsung Galaxy XCover 7’nin çıkarılabilir bir bataryaya sahip olacağı anlamına geliyor. Ancak raporda telefonun pil kapasitesi ve şarj hızı hakkında bilgi verilmiyor. Samsung Galaxy XCover 7 ekran paneli kalın çerçevelere sahip, ancak bu sağlam bir akıllı telefondan beklenen bir şey. Ekran paneli, ön atıcıyı su damlası şeklindeki bir çentiğin içinde barındırıyor gibi görünüyor. Bunun dışında, rapor Galaxy XCover 7’nin ekran paneli hakkında hiçbir şey ortaya koymuyor. Ancak Samsung’un XCover 7 ile Glove Touch özelliğini sunmasını bekleyebiliriz.

Samsung Galaxy XCover 7, etrafında kırmızı bir vurgu halkası bulunan tek bir arka kamera sunacak. Bir önceki nesil XCover serisi akıllı telefon – XCover 6 Pro çift arka kamera kurulumu sunuyor. Bu da XCover 7’nin XCover 6 Pro’nun halefi olmayabileceğini gösteriyor. Samsung Galaxy XCover 7, sol kenar boyunca yer alan kırmızı vurgu rengine sahip özelleştirilebilir bir XCover tuşu sunacak. Bu tuş uygulamaları açma, barkod tarama, bas konuş gibi belirli bir görevi yerine getirmek için kullanılabilir. Ahizenin üzerindeki ses düğmeleri ve güç düğmesi sağ kenar boyunca yerleştirilmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple Watch Series 7 ön siparişe açıldı

Samsung Galaxy XCover 7, başka bir sızıntıya göre, Samsung Galaxy A55 5G’nin sağlam bir versiyonu olabilir. Telefonun 599 dolar fiyatlı Samsung Galaxy XCover 6 Pro’dan daha ucuza mal olması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz