Samsung Galaxy Watch 4 Şarj Cihazı Olmadan Nasıl Şarj Edilir?

0
Samsung Galaxy Watch 4 Şarj Cihazı Olmadan Nasıl Şarj Edilir
Samsung Galaxy Watch 4 Şarj Cihazı Olmadan Nasıl Şarj Edilir

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy watch 4 Şarj Aleti Olmadan nasıl şarj edeceğinizi öğreteceğiz. Samsung Saat satın almak için birçok neden var. Samsung’un en yeni iki cihazı, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic, yeni Wear OS 3 işletim sistemini çalıştıran Android ve iPhone için yalnızca iki akıllı saattir. Ayrıca Samsung, 2022’ye kadar platform üzerinde özel haklara sahip, bu nedenle Düşük Bütçeli Akıllı Saatler o zamana kadar eski yazılımda kalacak. Wear OS 2 ile çalışan bir akıllı saat satın almanızı önermediğimiz için, Akıllı Saat Seçmeden Önce Dikkate Alınması Gereken Bazı Şeyler vardır.Smartwatch’ın tek seferlik bir yatırım olduğunu ve düşük kaliteli veya eski saatlerle paranızı boşa harcamak istemediğinizi hepimiz bildiğimiz için mükemmel Smartwatch’ın en iyi örneği Apple saatleridir , Apple düzenli olarak kullanıcısına güncellemeler sağlar ve öncekinden daha iyi hale gelir.

Fitness ve günlük aktivitelerinizi takip etmekle ilgileniyorsanız, Galaxy Watch 4 serisinin sunacağı çok şey var. Her iki saat de bağımsız GPS, çoğunlukla doğru kalp atış hızı sensörleri ve 90’dan fazla farklı egzersizi izleme desteği sunar. Asimetrinizin antrenman sonrası analizi, temas süresi, uçuş süresi, düzenlilik, dikeylik ve sertlik gibi koşucular için faydalı özellikler vardır. Galaxy Watch 4 cihazları ayrıca bir EKG monitörü, günlük ve gece kan oksijen seviyelerini ve vücut kompozisyonu tahminlerini izlemek için bir SpO2 sensörü ile birlikte gelir. Aşağıda Samsung Galaxy Watch 4’ü şarj cihazı olmadan şarj etmenin yollarından bahsettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xbox Series X ve Series S fiyatları ilk kez indirime girdi! Yeni fiyatlar ne durumda?

Samsung Galaxy Watch 4’ü Şarj Aleti Olmadan Şarj Etmenin Yöntemleri

Bir Samsung saatini şarj cihazı olmadan şarj etmenin bir yolu yoktur, ancak telefonunuzla birlikte verilen şarj cihazına erişiminiz yoksa çoğu kablosuz şarj cihazını kullanabilirsiniz. Samsung saatler Qi standardını kullanır, böylece bir Samsung saatini herhangi bir uyumlu Qi şarj cihazıyla şarj edebilirsiniz. Ancak, bazı Qi şarj cihazları diğerlerinden daha iyi çalışır, bu nedenle kablosuz şarj pedi veya saat standı aramak iyi bir fikirdir. Orijinal şarj cihazı olmadan Samsung saatinizi nasıl şarj edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

Adım 1: Bir Qi kablosuz şarj cihazı edinin.

Adım 2: Saatinizi şarj cihazına yerleştirin.

Adım 3: Saati şarj etmeye başlayana kadar gerektiği gibi yeniden konumlandırın. Gerekirse saat bandını çıkarın. Saat bandı, saatin şarj cihazının yüzeyinden çok uzağa oturmasına neden olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Veloxia Mobil Oyun Girişimine Dev Yatırım
Samsung Galaxy Watch 4
Samsung Galaxy Watch 4

Samsung Saatimi Telefonumla Nasıl Şarj Edebilirim?

Birçok telefon, bir şarj istasyonundan güç almak için Qi kablosuz şarjı destekler, ancak bazıları diğer cihazları şarj etmek için bu işlemi tersine çevirebilir. Samsung’un bazı Galaxy telefonlarında bulunan PowerShare özelliği, cihazları telefonunuzdan şarj etmenize olanak tanıyor ve Galaxy saatleriyle çalıştığı söyleniyor. Telefonunuzda bu özellik varsa Samsung saatinizi şarj aleti olmadan şarj edebilirsiniz. Galaxy Watch’ınızı Galaxy Telefonunuzla nasıl şarj edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

Adım 1: Telefonunuzu en az yüzde 30 oranında şarj edin.

Adım 2: Hızlı ayarları açmak için ekranı aşağı kaydırın.

Adım 3: Kablosuz PowerShare’e dokunun.

Adım 4: Telefonunuzu düz bir yüzeye yüzü aşağı bakacak şekilde yerleştirin.

Adım 5: Saatinizi telefonun arkasına yerleştirin.

Adım 6: Saati şarj etmeye başlayana kadar döndürün ve yeniden konumlandırın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz