Samsung, dosyaları paylaşmak için Windows 10 için hızlı paylaşımı başlattı

0

Samsung cihazları kullanıyorsanız, şirket cihazlarınız arasında dosya aktarmanıza yardımcı olacak yeni bir uygulama başlattı. Windows 10 için Hızlı Paylaşım, Galaxy cihazınızda kayıtlı içeriği başka bir Samsung cihazıyla paylaşmanıza yardımcı olur.

[toc]

Samsung’un Hızlı Paylaşımı Microsoft Mağazasına Geliyor

İlk olarak bir Twitter kullanıcısı tarafından görüldüğü üzere Samsung, Microsoft Store’da Quick Share adlı bir uygulama yayınladı . Bu uygulamanın amacı, Samsung cihaz kullanıcılarının cihazları arasında hızlı ve kolay bir şekilde dosya aktarmasını sağlamaktır. Desteklenen cihazlar listesi Galaxy Phone, Galaxy Tab ve Galaxy Book’u içerir.

Samsung’un Quick Share Uygulaması Nasıl Çalışır?

Quick Share, Windows 10 için yüklenebilir bir uygulamadır. Bu uygulama ile, Samsung cihazınız ve yakındaki diğer desteklenen Samsung cihazları arasında dosya aktarabilirsiniz. Bu uygulama kablosuz teknolojileri kullanır ve bu nedenle dosyalarınızı aktarabilmek için kablolu bağlantılara ihtiyacınız yoktur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   PERKOTEK OTOPARK SİSTEMİ

Hızlı Paylaşım için Desteklenen Samsung Cihazları

Quick Share, dosyalarınızı aktarabilmek için yerine getirmeniz gereken minimum katı gereksinimlere sahiptir.

İlk olarak, yalnızca Samsung’un Galaxy Phone, Galaxy Tab ve Galaxy Book cihazları arasında dosya aktarabilirsiniz. Şu anda diğer Android cihazlar için destek bulunmamaktadır.

İkinci olarak, Windows 10 cihazının Quick Share uygulamasını indirmek ve kullanmak için 20H2 sürümünü çalıştırması gerekir.

Üçüncüsü, Android 10 kullanıyorsanız, cihazınızda OneUI 2.1 veya üstü, Quick Share 12.1.0 veya üstü ve MDE Service Framework 1.1.37 veya üstü yüklü olmalıdır. Android 11 kullanıyorsanız, cihazınızda Quick Share 12.1.0 veya üzeri ve MDE Service Framework 1.2.11 veya üzeri yüklü olmalıdır.

Windows 10

Dosyaları Aktarmak için Hızlı Paylaşım Nasıl Kullanılır

Quick Share’i kullanmak için önce uygulamayı Microsoft Store’dan Windows 10 cihazınıza indirmeniz gerekir. Ardından, temel ilk kurulumdan sonra, cihazlarınızda dosya göndermeye ve almaya başlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   WhatsApp artık yeni sohbetleri varsayılan olarak Kaybolan Mesaj olarak ayarlamanıza izin veriyor

Ana arayüzde, yakındaki desteklenen cihazları göreceksiniz. Bir cihaz seçmek, o cihaza dosya göndermenize izin verecektir. Hangi cihazların cihazınızı bulabileceğini ve ona dosya gönderebileceğini seçebilirsiniz.

Hızlı Paylaşım, Dosya Aktarmayı Daha Kolay Hale Getirir

Çeşitli Android cihazlar arasında dosya aktarmanın birçok yolu olsa da, Samsung’un kendi çözümünü bulduğunu görmek güzel. Desteklenen Samsung Galaxy cihazlarına sahipseniz, bu kesinlikle sizin için harika bir dosya paylaşım aracı olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz