Samsung, 2022 için üç yeni katlanabilir cihaz üzerinde çalışıyor olabilir

0
samsung yeni cihaz
samsung mobile telefon

Merhaba Tekno bilim adamı takipçileri, görünüşe göre Samsung, katlanabilir telefon pazarını biraz daha ilgi çekici hale getirmek istiyor. Söylentiler, şirketin yaklaşmakta olan katlanabilir cihazlarında yer alan UTG’nin dayanıklılığını artırmak için çalıştığını gösteriyor ve bu da bizi Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ün haleflerini düşündürüyor. Üçüncü bir katlanabilir cihaza doğru yol alabilir.

Katlanabilir cihazların harika olduğunu inkar edemeyiz, bu nedenle neden giderek daha fazla Android OEM’inin katlanabilir akıllı telefon segmentine girmek istediğini anlamak mantıklı. Samsung bu pazardaki öncülerden biri ve şu anda Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 ile en iyi seçeneklerden bazılarını sunuyor. Ancak, Galaxy Club’daki adamlardan gelen en son bilgiler chaebol’un olabileceğini gösteriyor. Bu yıl üçüncü bir katlanabilir cihazı piyasaya sürmek için çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple AirTags'i iPhone İle Kullanma

Görünüşe göre Samsung’un 2022’de bize yeni bir katlanabilir cihaz vereceğine dair kanıtlar var. Bu bilgi, şirketin yeni cihazları için kullanıldığı iddia edilen kod adlarından geliyor, çünkü yeni bir “B4”, “Q4” alıyor gibi görünüyor. Yeni “B4” modelinin, “Bloom” olarak bilinen Galaxy Z Flip 3’ün halefi olduğuna inanılıyor ve bu da bize, Galaxy Z Fold 3’ün piyasaya çıkmasından bu yana “Q4″ün yeni Samsung Galaxy Z Fold 4 olabileceğini düşündürüyor. Ancak, “N4” hakkında hiçbir bilgi yok.

Bazıları “N4”ün yeni bir çift kulaklık olabileceğine inanıyor, ancak bunun yeni bir katlanabilir telefon olduğu teorisi biraz daha heyecan verici görünüyor. Ancak şimdilik, bu gizemli cihaz hakkında daha fazla ve daha iyi bilgi alana kadar beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz