Rocket League Sideswipe artık hem Android hem de iOS’ta mevcut

0
rocket league sidewipe mobil
rocket league sidewipe mobil

Rocket League Sideswipe nihayet mobilde mevcut ve ücretsiz olarak indirilebilir. Oyun, konsollarda ve PC’de bulunan popüler Rocket League oyununa dayanıyor ve oyun ilk olarak Mart ayında ortaya çıktı. Oyun başlangıçta yalnızca belirli bölgelerde oyunun test edilmesine yardımcı olan Alfa ve Beta kullanıcıları için mevcuttu ve artık resmi olarak dünya çapında tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Psyonix, Epic oyununu Mart ayında duyurdu ve resmi duyuruyu bir blog gönderisinde ve Twitter’da yayınladı. Oyun, temel olarak popüler masaüstü sürümüne dayanmaktadır, ancak kontroller ve oyunun kendisi, mobil cihazlarda dokunmatik ekranlı cihazları desteklemek için daha da basitleştirilmiştir.

Yeni Rocket League Sideswipe, iOS ve Android mevcuttur ve uygulama içi satın alımlarla oynamak ücretsizdir. Satın alınabilir öğeler, oyuncuların kozmetiklerin, yeni arabaların ve oyunculara ilerledikçe ve daha fazla mücadeleyi tamamladıkça daha fazla öğe veren deney tabanlı bir sistem olan Rocket Pass’in kilidini açmasına olanak tanır. Oyunda 2 dakikalık maçlar ve 1v1 ve 2v2 maçlar olacak. Oyuncular, arkadaşlarıyla ve çok oyunculu modlarda rekabet edebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   WhatsApp Kullanıcıları Sonunda Masaüstünde Bir Arama Sekmesine Sahip Olacak

“Rocket League’in yapımcılarından araba futbolu, mobil cihazlar için yeniden tasarlandı! Sezgisel dokunmatik kontrollerle oyuna girin. Rakibinin ağına topu sokmak kadar basit ama dikkatli ol! Rakibiniz de gol atmaya çalışacak. Daha hızlı gitmek için desteğinizi vurun ya da rakibinizi huşu içinde bırakarak havada bazı tuhaf manevralar yapmak için yerden kalkıp havaya yükselmek için kullanın. Google Play Store girişini okur.

Rocket League Sideswipe

Oyunu şimdi indirebilir ve arkadaşlarınızla ve dünyadaki diğer insanlarla oynayabilirsiniz. Oyunda ayrıca yeni oyuncuların kontrollere ve yeni oynanışa aşina olmasını sağlayan bir sezon öncesi dönem de var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz