Renkli, yeni CVN Z590 GAMING Pro anakartını piyasaya sürüyor

0
22

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Colorful, Intel’in en yeni 11. Nesil işlemcileri için mikro-ATX yapısı olan yeni CVN Z590M GAMING PRO anakartını piyasaya sürdü. CNV Z590M GAMING PRO, PCIe 4.0, USB 3.2 Gen1 Type-C’yi destekler ve önceki anakart neslinden daha iyi soğutma sağlamak için yeni yerleşik soğutma zırhıyla birlikte gelir.

Yeni Renkli Anakart Intel 11. Nesil Desteği Sağlıyor

Yeni CVN Z590M GAMING Pro anakart, Intel 11. Nesil desteğini, Color’ın en popüler anakart modellerinden birine getiriyor. Intel’in en yeni CPU nesli, AMD’nin hem kalite hem de popülerlik açısından devam eden yeniden dirilişiyle rekabet etmeye zorlayan olağanüstü güçlü yongalarla, önceki kaldığı yerden devam ediyor.

Renkli’nin CVN Z590M’si ayrıca Intel’in en yeni Z590 yonga setini kullanıyor. Yükseltilmiş Z590M yonga seti, PCIe 4.0, USB 3.2 ve diğer işlevler için daha fazla destek sağlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple'ın bir sonraki AirPods Pro'sunun bu yıl piyasaya sürülmeyeceği bildirildi

CVN Z590M GAMING PRO, 7.000 MB / sn’ye varan hızlarda veri okuyabilen ve yazabilen ultra hızlı PCIe 4.0 NVMe SSD’ler için destek sağlamak için yükseltilmiş yonga setini kullanır. Ayrıca, PCIe 4.0 şeritleri, en yeni Nvidia RTX 3000 serisi ve AMD 6000 serisi GPU’ların, oyun içi performansınızı artırmak için daha hızlı bir genel bellek veri yolu ile en iyi özelliklerle çalışmasını sağlar.

CVN Z590M, ek bir destek olarak, CPU’nun belleği doğrudan adreslemesine olanak tanıyan isteğe bağlı bir PCIe 4.0 teknolojisi olan Yeniden Boyutlandırılabilir BAR içerir. Sonuç, daha hızlı performans ve daha uzun yanıt süresidir.

GAMING Pro
CVN Z590 GAMING Pro

İlginç bir şekilde, Renkli CVN Z590M anakartın soğutma zırhını güçlendirdi. Renkli, daha büyük RIMY Soğutma Zırhının ısıyı daha hızlı dağıtmaya yardımcı olacağını, anakartı ve diğer bileşenleri oyun oturumları sırasında aşırı ısınmadan koruyacağını iddia ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   EA Hacklendi, 780 GB Değerinde Veri Çalındı

RIMY Soğutma Zırhı, önceki nesle göre yüzde 30 daha büyük. Yine de, genel sistem soğutmasında yaptığı farkı onaylamadan önce test altında nasıl biriktiğini görmemiz gerekecek.

Son olarak, Colorful iGame Center anakart özelleştirme uygulamasını da yükseltti. Ana kartınızda özel RGB renkli ekranlar oluşturmak, benzersiz renk kombinasyonları oluşturmak veya Colourful’un ön ayarlarından birini kullanmak için iGame Center’ı kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz