11. nesil Intel Core işlemcilerin çıkış tarihi sızdırıldı!

0
23

Herkese merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; yeni bir rapora göre, Intel’in yaklaşmakta olan Rocket Lake-S işlemcileri üç haftadan kısa bir süre içinde ön siparişe hazır olacak. Bununla birlikte, 11. nesil Intel Core masaüstü işlemcilerle ilgili incelemeler, 30 Mart’a kadar bir NDA’ya bağlı.

Intel Rocket Lake-S Serisi

Intel, 11. nesil masaüstü işlemcilerinin (Rocket Lake-S) 2021’in 1. çeyreğinde geleceğini zaten doğruladı, bu da Rocket Lake-S yongalarının son zamanlarda çevrimiçi olarak ortaya çıkan bu kadar çok kıyaslama sonucunun nedenini açıklayabilir. Wccftech’e göre, Intel’in Rocket Lake-S serisini 16 Mart’ta resmen tanıtılacak.

Ek olarak, web sitesi ön siparişlerin hemen başlayacağını ve insanların Core i9-11900K ve Intel Core i7-11700KF’nin beğenilerini lansman gününde almalarına izin verdiğini ekliyor. Ne yazık ki Intel, 30 Mart’a kadar Rocket Lake-S işlemcilerini göndermeye başlamayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Huawei P Smart S tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

Ayrıca Wccftech, Intel’in 30 Mart için de bir inceleme ambargosu belirlediğini iddia ediyor. Görünüşe göre Intel, satış noktalarının Rocket Lake-S incelemelerini yayınlamasına izin verecek. Bu tarihler doğruysa, insanların Rocket Lake-S işlemcileri bağımsız kıyaslama ve performans verilerine başvurmadan sipariş edebilecekleri on dört günlük bir zaman aralığı olacaktır.

Intel Core
11. nesil Intel Core

Şüphesiz Intel, Rocket Lake-S serisi ile ilgili kıyaslama ve performans verilerini zaten yapmaya başladığı gibi yayınlayacak. Bununla birlikte, şirket ürünlerini tanıtmak için seçici kıyaslama verilerini kullanırken yakalandı, bu nedenle Rocket Lake-S’nin piyasaya sürülmesiyle farklı davranacağını garanti etmenin bir yolu yok.

Yukarıdakiler kıyaslamalar, Rocket Lake-S işlemcilerin Intel’in birçok alanda mevcut ürün yığınını geliştirdiğini gösteriyor. AMD’nin Vermeer işlemcilerinden daha iyi performans gösterip gösteremeyeceği ise farklı bir sorudur ve ancak Rocket Lake-S incelemelerimizi yayınlayabildiğimizde kesin bir cevap verebileceğimiz bir soru.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz