PlayStation Oyunları Mobile Geliyor

0
sony-playstation-oyunlari-geliyor

Oyun dünyasının en büyük markalarından biri olan Sony, merak ettiğiniz üzere yeni sezon oyunlarını için kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanıyor. Özellikle de çalışmaların devam ettiği mobil oyunlar hakkında da açıklamalarda bulunan Sony yetkilileri birçok farklı oyunu yakın zaman içerisinde kullanıcılar ile buluşturmaya hazırlandıklarını söylediler.

Geçtiğimiz günlerde de oyunlar hakkında kısa ve net bilgiler veren Sony’nin mobil oyunları, şirketin yeni ve popüler yapımlarından uyarlanacağını söyledi. Yine yapılan açıklamalarda oyunların son sürat devam ettiğini ve yakın zaman içerisinde oyuncular ile buluşacağı açıklandı.

Sony Interactive Entertainment CEO’su Jim Ryan, yapmış olduğumuz açıklamalarda “beklediğimizden çok daha yakın zamanda geleceğine not düşerek oyuncuların kafalarındaki soru işaretini giderdi.

sony-playstation-oyunlari
sony-playstation-oyunlari

Playstation Oyunları Mobil Platformlar içinde Geçerli

Sony Interactive Entertainment CEO’su Jim Ryan, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Sony’nin mobil platformlar üzerine planlarını ve yapılan bu işlemlerin nedenlerini tek tek açıkladı. Nedenlerden birinin Sony’nin yeni büyük oyunlarına başarısı olduğunu ekleyerek Ryan, “ Bu zevki sadece PlayStation toplumuna sunacak şekilde sınırlandırılması gerektiğinin ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Web Tarayıcısında Spotify Premium Nasıl İptal Edilir?

Ryan yapılan işlemlerin takım çalışması olduğunun altını çizerken yakın zamanda birçok yatırım ve işlemin faydasının görebileceğini açıkladı. Konu hakkında daha eski açıklamalarda ise bu mobil oyunların en popülerinin en yeni PlayStation yapımlarının uyarlamalarının yapılacağı açıklandı. Söz konusu oyunların bazılarının bu yıl bitebileceğinin de sinyalleri verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz