Android İçin En İyi Ses Düzenleme Uygulamaları

0

Hiç telefonunuzu kullanarak bir ses dosyasından bir şey kesmeniz gerektiğini fark ettiniz mi? Belki bir MP3’ü başka bir formata dönüştürmek veya belki bir kayda özel efektler eklemek istiyorsunuz. Bunun için bir ses düzenleyici kullanmanız gerekecek.

Neyse ki Android, bunu ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olacak birçok uygulamaya sahip güçlü bir platformdur. Aşağıda, Android cihazınızdaki ses düzenleme konusunda yardımcı olacak uygulamaların bir listesini bulacaksınız.

Timbre

Timbre, hem video hem de ses düzenleyicidir, ancak size yalnızca temel özellikleri verir. Uygulamayı ilk açtığınızda, size mevcut tüm ses düzenleme araçlarını gösteren basit bir kullanıcı arayüzü ile karşılaşacaksınız.

Çalamayacağınız bir dosyanız varsa, Timbre onu diğer formatların yanı sıra MP3, WAV, FLAC, M4A, AAC ve OPUS’a dönüştürmenize izin verecektir. Biraz aşağı kaydırmak size Timbre’nin video düzenleme araçlarını gösterecektir. Aynı temel kesme, birleştirme ve bölme seçeneklerine ek olarak, videonuza Filigran ekleme, bundan bir GIF Oluşturma  veya  Yeniden Boyutlandırma yeteneğine de sahip olursunuz. MP4, AVI, FLV, WEBM, MKV veya MPEG’e dönüştürme seçeneği de var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Redmi AirDots 2 kablosuz kulaklık tanıtıldı
Android Ses Düzenleme
Android Ses Düzenleme

İndir: Timbre (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

AudioLab

AudioLab, ses düzenleme ihtiyaçlarınız için tek adresiniz olmak istiyor. Size ses dosyalarını kırpma, birleştirme, bölme ve ters çevirme seçenekleri sunar. Dosyaları MP3, WAV, M4A, FLAC, OGG ve OPUS’a da dönüştürebilirsiniz. Uygulama ayrıca bir dosyanın bit hızını değiştirmenize izin verir, bu da ses kalitesini düşürür, ancak karşılığında depolama alanından tasarruf etmenizi sağlar.

İndir: AudioLab (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

WavePad

WavePad’in düzeni bir masaüstü uygulamasına çok benziyor ve bu bir tesadüf değil. Android için WavePad, Windows ve Mac için kullanılabilen masaüstü uygulamasının bir bağlantı noktasıdır ve Android’deki tüm masaüstü özellikleriyle birlikte gelmese de, yine de çok güçlü bir düzenleyicidir – DAW ile karşılaştırılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2020 Yılının En Beğenilen 10 Araba Oyunu (Ücretsiz)

WavePad’e bir ses dosyasını ilk içe aktardığınızda, parçanızın dalga biçiminin üzerinde daha küçük bir kopyası olduğunu fark edeceksiniz. Bu, bir parçanın belirli kısımlarını yakınlaştırmak için kullanabileceğiniz bir araçtır. Hemen üzerinde, bulunduğunuz sekmede bulunan tüm araçları bulabilirsiniz.

İndir: WavePad (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcuttur)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz