Para Kazandıran Online Oyunlar

0
68
Para Kazandıran Online Oyunlar
Para Kazandıran Online Oyunlar

Merhaba Teknoloji haberleri takipçileri , Birçok kişinin keyif aldığı oyunlar bazı özellikleri ile çok daha keyifli olabilmektedir. Bu özelliklerin en önemlisi de doğal olarak gerçek para kazandırabilmesidir.

Para kazandıran online oyunlar neler konusu eminiz hepinizin ilgisini fazlası ile çeken konulardır. Hem eğlenip hem de gerçek para kazanabileceğiniz bu oyunlar nelerdir bahsetmek istiyoruz. Birçok kişinin bu konuyu son derece merak ettiğini düşünüyoruz.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak Mümkün Mü?

Piyasada çok fazla dolandırıcı ve illegal kişileri olması doğal olarak insanları çeşitli şüphelere düşürmektedir. Bu konulara temkinli yaklaşmak aslında son derece normaldir. Hatta olması gereken tavır kesinlikle bu olmalıdır.

Bu konuda reklamı yapılan veya kulaktan dolma ulaşılan bu tarz oyunlara tam anlamı ile araştırma yapılmadan girilmemesi gerekir. Geçmişte ve günümüzde halen bu konuda insanları mağdur eden birçok kişi ve uygulama vardır.

Güvenilir oyunları tercih ettiğinizde ise hem eğlenmeniz hem de gerçek para kazanmanız mümkün olacaktır.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak Mümkün Mü?
Para Kazandıran Online Oyunlar – Oyun Oynayarak Para Kazanmak Mümkün Mü?

2020 Para Kazandıran Online Oyunlar

2020 yılında oynayıp para kazanabileceğiniz oyunlar neler bahsedecek olursak. Listemizde yer alan oyunlar tamamen güvenilir ve aynı zamanda gerçek zamanlı olarak para kazanabileceğiniz oyunlar olmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Link Kısaltarak Para Kazanmak
İlginizi Çekebilir : Makale Yazarak İnternetten Para Kazanmak

 

Yani aşağıda yer alan listedeki oyunları gönül rahatlığı ile oynayabilir ve gerçek para kazanma deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Sizlere bu keyifli anları yaşatacak olan oyunlardan bahsedecek olursak. Şöyle ki;

2020 Para Kazandıran Online Oyunlar
2020 Para Kazandıran Online Oyunlar

1.Second Life

The Sims’e son derece benzeyen bu oyun bu tarz oyunları seven kişilerin gözdesi olacaktır. Çinli bir oyuncunun bu oyundan tam 1 milyon dolar kazanması doğal olarak oyunu bu listenin başına taşımıştır. Bir çeşit şehir kurma ve bu şehirde ticaret yapma üzerine olan bu oyunda kazancınızı gerçek paraya çevirme şansınız vardır.

2- Exodus 3000

Dünyanın yaşanmaz hale gelmesi ile birlikte Marsa giden insanların ve burada yeni imparatorlukların kurulması üzerine oynanan bu oyunda yine gerçek para kazanabileceğiniz bir oyundur. Oyuna kaydolup başladığınız anda gerçek anlamda para kazanmaya da başlayabilirsiniz.

3- Playerunknown’s Battlegrounds

Steam merkezli para kazanma oyunu olarak geçen bu oyunlarda direkt olarak para kazanmazsınız. Burada sistem oyunda elde ettiğiniz bazı aksesuarları vesaire internetten satmanız ve böyle para kazanabilmenizdir.

Biraz çetrefilli görünebilir ancak bu şekilde para kazanan çok fazla insan vardır. Bu oyun ile de gerçek para kazanılabilme şansı oldukça yüksektir.

4- League Of Legends

Bu oyunda yapmanız gereken levelleri atlamak ve oyuncunuzu olabildiğince güçlendirmektir. Bunu yaptığınızda ne oluyor merak ediyorsanız açıklayalım. Yarattığınız karakterli oyun tutkunlarına son derece yüksek ücretler ile satma şansına sahip oluyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İnternetten Para Kazan!

5- Dota 2

Bu oyun yine steam merkezli oyunlardan biridir. Diğer oyuncuların sahip olmak isteyeceği aksesuarlara sahip olabilir ve bunu paraya çevirebilirsiniz. Ayrıca bu oyunda farklı olarak yüksek seviyedeki oyuncular arasında ödüllü turnuvalar da düzenlenmektedir.

6- Counter Strike Global Offensive

Aksiyonu bol bir savaş oyunu olan bu oyunda yüksek levele ulaşan oyunculara çeşitli ürünler veriliyor. Meta ismi verilen bu bıçakları diğer oyunculara rahat 800 ila 1500 dolar arasında satabilirsiniz. Bu ücretleri ödeyen gerçekten var mı derseniz size fazlası ile cevabını verebiliriz.

7- Depth

Dalgıç veya köpek balığı mevcuttur. Diğer oyunculara satacağınız aksesuarlar gerek para kazanabilir. Bu oyun diğerlerine göre hem daha eğlenceli hem de farklıdır.

8- Pas

Rust para kazandıran online oyunlar listemizin sonunda yer alıyor. Çünkü liste çok daha fazla uzatılabilir. Ancak bu oyunlar popüler olan oyunlar oluyor.

Zorlu tasarlamak hayatta kalabilme üzerine olan bu oyunda hayatta kaldığınızda çeşitli ödüller alabiliyor ve satabiliyorsunuz.

Para Kazandıran Oyunlar

Bu makalemizde sizlere para kazandıran uygulamalardan bahsettik.

Oyunlardan para kazanabilir miyiz?

Evet makalemizde de listelediğimiz gibi bunu yapmanız mümkündür.

Ne kadar Kazanabilirim ?

1 milyon dolar kazanmaya kadar önünüz açık . Örneğin Second Life oyunu sayesinde az önce anlattığımız yazıdaki gibi...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz