Opel 2022 Astra’yı Yayınladı

0
opel-2022-astra-teaser-yayinlandi

2022’nin gözde otomobillerinden biri olan Opel Astra, teaser görüntüleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Opel yeni araçları ile ilgili yapmış olduğu tasarım ve dağıtım süreçleri ile ilgili bilgi akışı Opel tarafından bu zamana kadar duyurulmasa da 2022 senesinde Opel Astra’nın çıkacağı teaser olarak duyuruldu. İlk kez sürücüler ile buluşan araç şimdiden heyecan yarattığını söyleyebiliriz.

Opel Astra modelinin bu yıl içerisinde kullanıcılara ön satış olarak açılması 1 sene içerisinde de teslim edilmesi bekleniyor. Ön satış açılmadan önce resmi kaynak tarafından yayımlanan teaser birçok kullanıcı tarafından heyecan ile kararlaştırıldı.

opel-astra-test-asamasi-geliyor
opel-astra-test-asamasi-geliyor

2022 Opel Astra Tasarımı

Opel’in resmi internet sitesi tarafından yayımlanan tasarımlara baktığımızda biraz kendi segmentinin diğer modellerine benzediği görülmektedir. Özellikle de görseller tarafında yer alan VW Golf, Ford Focus ve SEAT Leon gibi araçlardaki tasarımlara benzemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Microsoft, Windows 10 Insider Preview'u Internet Explorer olmadan yayınladı

Araç kabininin içerisinde göz attığımızda çift ekranlı bir kurulum bizleri beklemektedir. Bu kurulum içerisinde 10” boyutunda dokumatik bir ekran ve 12” boyutunda tamamen dijital gösterge paneline sahip olan Mokka akılları getirmektedir.

2022 Opel Astra Teknik Özellikler

Modelin teknik özellikleri ile ilgili henüz resmi bir bilgi gelmezken yapmış olduğumuz araştırma sonucunda araçta 1.2 litre turbo şarjlı, üç silindir benzinli motora ve altı vitesli manuel ve ya sekiz vitesli otomatik şanzıman seçeneğine sahip olması beklenmektedir. Ayrıca bir diğer beklenti olarak algılanan 1.5 litrelik dizel bir motor seçeneğinin de mevcut çözümler geleneğince araca konulacağı düşünülüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz