OnePlus yakında Nord markalı bir akıllı saat tanıtabilir

0
oneplus nord smart whatch
oneplus nord smart whatch

OnePlus’ın Nord markalı cihazları her zaman orta seviye ve bütçe alıcıları hedef almıştır. Orta sınıf segmentinde rekabetçi akıllı telefonları başarıyla piyasaya sürdükten sonra, yakın tarihli bir rapor, Nord markasının artık TWS kablosuz kulaklıklar gibi diğer pazarlara girmenin yollarını araştırdığını iddia etti. Görünüşe göre OnePlus sadece Nord markalı kablosuz kulaklıklar üzerinde çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda bir akıllı saat üzerinde de çalışıyor.

Rapor, OnePlus’ın sahne arkasında Nord markalı bir akıllı saat üzerinde çalıştığını iddia eden güvenilir bilgi kaynağı Yogesh Brar’dan ( 91Mobiles aracılığıyla) geliyor. Şu anda akıllı saat hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak Brar, fiyatının 65 ila 110 $ arasında fiyatlandırılacağını söylüyor. Bu fiyat, OnePlus’ın ilk akıllı saatinin fiyatından çok daha düşük.

Nord
Nord saat

Sızıntı yapan kişi, Nord akıllı saatin “diğer şeylerin yanı sıra kalp atış hızı sensörü, SpO2 monitörü, uyku takibi, adım sayısı, akıllı telefon bildirimleri, müzik kontrolü” gibi özelliklerle geleceğini tahmin ediyor. Ama şu anda hiçbir şey doğrulanmadı. Fiyata bağlı olarak, akıllı saatin WearOS’ta değil, OnePlus’ın kendi akıllı saat işletim sisteminde çalışacağını da tahmin edebiliriz. Ancak sızıntı yapan kişi, akıllı saatin bu yılın ikinci yarısında Nord 3 ile birlikte tanıtılacağını doğrulayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Lifebox Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Nasıl İptal Edilir ?

Nord markalı bir akıllı saat üzerinde çalışan OnePlus hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz