Nvidia GeForce Now ne kadar? İşte açıklanan fiyatlar

0
69

Merhaba değerli Tekno bilim adamı takipçileri,

Artık bilgisayar özelliklerinin pek önemi olmadığı bir devire giriyoruz. Bu devirde bize eşlik edecek olan teknolojiler ise internet üzerinden bulut sunucular aracılığı ile oyun oynamamızı sağlayanlar olacak. Bu teknolojiyi sunan firmaların başında da Nvidia geliyor ve Nvidia’nın ürettiği teknolojinin adı da GeForce Now.

Nvidia GeForce Now abonelik fiyatları

Nvidia GeForce Now, bulut tabanlı oyun oynama sistemlerinin en popüler olanlarından biri. Ayrıca Turkcell GAMEPLUS ile birlikte hareket eden Nvidia GeForce Now, ülkemizdeki sunucuları kullandığı için 1080p 60 FPS oyun oynama imkanı sunacak.

Fiyat tarafında ise mart ayında kullanıma açılacak olan Nvidia GeForce Now, haftalık 10 TL, aylık ise 40 TL olarak belirlenmiş. Bu arada eğer daha önceden bir GeForce Now üyeliği satın aldıysanız, Türkiye sunucularını kullanarak oyun oynayamıyorsunuz. Firmanın bu konu hakkında yapmış olduğu açıklama ise şöyle: “Daha önce satın almış olduğunuz GeForce NOW üyeliğiniz Türkiye sunucularını kapsamadığı için yerel sunucularımızdan oynayabilmek adına GAME+ ile yeni bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Halihazırdaki GeForce NOW üyeliğiniz ile aldığınız hizmeti GeForce NOW powered by GAME+ servisinden bağımsız olarak farklı sunucular üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz