NVIDIA GeForce Now indirimli fiyatı ne kadar?

0
NVIDIA GeForce Now indirimli fiyatı ne kadar

NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun oynama teknolojisi olan GeForce Now, ülkemizde GAME+ iş birliği ile hizmet veriyor. Yakın zamanda Türkiye fiyatı GAME+ tarafından açıklanan GeForce Now, oldukça tepki çekti.

Çünkü fiyatlar, yurtdışı üzerindeki fiyatları TL’ye çevirince bile bir hayli pahalı kalıyordu. NVIDA’da geri adım atarak indirim yapmaya karar verdi. Peki ne kadarlık bir indirimden bahsediyoruz?

NVIDA GeForce Now fiyatlarına indirim geldi

NVIDA GeForce Now fiyatlarına indirim geldi

Önceki fiyatlandırmada lansman için özel olarak 3 aylık 149.70 TL ücret bulunurken aylık olarak almak isterseniz de 74.90 TL ücret ödemeniz gerekiyordu. Yeni fiyatlandırma ile beraber fiyat listeleri, aylık 5.49 euro gibi bir sayıya sabitlendi. Bu da yaklaşık 49.90 TL yapıyor. Yani yeni fiyatlara bakınca çok daha fazla alınabilir konumda olduğunu görüyoruz. Bizce bu, Türk oyun camiası için oldukça güzel bir haber.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyonlar ve telefonlar satışa sunulacak

NVIDIA GeForce Now nedir?

NVIDIA GeForce Now nedir

NVIDIA GeForce Now sisteminin de içinde bulunduğu bulut oyun oynama teknolojisi, uzak sunucularda çalıştırılan bir oyunu anlık görüntü olarak oyuncuya internet vasıtasıyla ulaştırılmasıdır. Oyuncunun klavye ve fare hareketleri de anlık olarak uzaktaki sunuculara aktarılır. Bu sayede yüksek donanım gerektiren en yeni oyunları düşük donanım özelliklerine sahip cihazlarda veya desteklenmeyen platformlar arasında oynamak mümkündür.

Bulut oyun teknolojisi sayesinde cihazınızda sadece oynadığınız oyunun görüntüsü gösterildiği ve oyun cihazınızda çalışmadığı için güçlü donanıma sahip cihazlara ihtiyaç duymazsınız. Ayrıca oyunları indirmenize gerek kalmadan bulut oyun sunucularında hazır bir şekilde sizi bekliyor olacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz