Netflix, 2023 Kışında Çıkacak Stranger Things VR Oyununu Açıkladı

0
Netflix, 2023 Kışında Çıkacak Stranger Things VR Oyununu Açıkladı

Büyüleyici konusu, nostaljik 1980’ler ortamı ve çarpıcı görselleri sayesinde Stranger Things, şüphesiz Netflix’in şimdiye kadarki en popüler TV dizisidir. TV dizisi geniş çapta beğeni toplamasına rağmen, IP’nin diğer platformlarda çeşitlendirilmesi, Netflix’in Tender Claws Studio’da bir Stranger Things VR oyununun geliştirildiğini ve 2023’te tüm büyük VR platformlarında mevcut olacağını duyurdu.

Netflix, oyuncuların Stranger Things Sezon 4 ve gelecek Sezon 5’in antagonisti Vecna ​​olarak oynayabileceğini onayladı. “VR’deki bu yeni Stranger Things macerasında Vecna ​​olarak oynayın. Kovan zihnini oluştururken ve boşluğu evcilleştirirken bilinmeyen gerçeklerin kaşifi olun. Netflix, Eleven ve Hawkins’ten intikam alma arayışınızda zihinleri istila edin ve kabuslar yaratın.

Stranger Things VR
Stranger Things VR

Netflix, YouTube’da oyunun psikolojik bir korku/aksiyon oyunu olduğunu ima eden bir teaser yayınladı. Kısa tanıtım videosu ayrıca oynanışı ve oyunun sanat tarzını da gösteriyor. Şirket, teaser’ı Pazar günü Stranger Things 2022 Günü sırasında yayınladı. Stranger Things 2022 Günü’nü tamamlamak için Netflix, Stranger Things 5. Sezon’un ilk bölümünün adını da revize etmeye başladı. THECRAWL olarak adlandırılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz