AirPods Pro 2’de Ses Kontrolleri Nasıl Kapatılır?

0
AirPods Pro 2'de Ses Kontrolleri Nasıl Kapatılır
AirPods Pro 2'de Ses Kontrolleri Nasıl Kapatılır

En yeni nesil AirPods Pro’daki en dikkat çekici değişikliklerden biri, cihazdaki ses kontrolüydü. Önceden, ses düzeyi yalnızca dinlediğiniz cihazdan değiştirilebilirdi. Bu, diğer kablosuz kulaklıkları daha pratik bir seçenek gibi gösteren bir şeydi. AirPod’lardan herhangi birinde çubuğun ön tarafında yukarı veya aşağı basit bir kaydırma, sesi artırır veya azaltır. Ancak, onları biraz hassas bulmuş olabilirsiniz. Bu makale, AirPods Pro 2’de ses kontrolleri nasıl kapatılacağı hakkındadır.

AirPod’lar o kadar küçüktür ki, çoğu zaman onları içeri ve dışarı çekmek bile ses seviyesini ayarlar veya ses seviyesinde küçük değişiklikler yapmayı zorlaştırır. Apple, Eylül ayının başlarında Airpods Pro’yu (2. nesil) duyurdu ve onlarla öncekilere benzer bir tasarım ancak yeni bir çip, daha iyi gürültü önleme ve yeni ses seviyesi dokunmatik kontrolleri getirdi. Aşağıda, AirPods Pro 2’deki ses kontrolleri devre dışı bırakma adımlarından bahsettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Gatsby JS Nedir
AirPods Pro 2'de Ses Kontrolleri
AirPods Pro 2’de Ses Kontrolleri

AirPods Pro 2’de Ses Kaydırma Hareketlerini Devre Dışı Bırakma

  1. ‌AirPods Pro‌ bağlıyken, iOS 16.1 çalıştıran iPhone’unuzda Ayarlar uygulamasını başlatın.
  2. Apple Kimliği başlığınızın hemen altındaki AirPods Pro sekmesine dokunun.
  3. Aşağı kaydırın, ardından Erişilebilirlik’e dokunun.
  4. Tekrar aşağı kaydırın, ardından “Ses Kontrolü” altında, Ses Kaydırma’nın yanındaki anahtarı kapatın.

AirPods Pro 2’de ses kaydırma hareketlerini nasıl kapatacağınızla ilgili makalemizi beğeneceğinizi umuyoruz. -iptal etme ve şeffaflık modları. AirPods Pro 2 ses kontrolünün nasıl devre dışı bırakılacağını bilmek istiyorsanız, yukarıda belirtilen adımları izleyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz