Motorola’nın katlanabilir telefonu Razr Lite’ın tasarımı ortaya çıktı

0
Motorola'nın katlanabilir telefonu Razr Lite'ın tasarımı ortaya çıktı
Motorola'nın katlanabilir telefonu Razr Lite'ın tasarımı ortaya çıktı

Motorola’nın uygun fiyatlı yeni bir katlanabilir telefon geliştirdiği ve bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürülebileceği bildiriliyor. Leakster OnLeaks, Motorola Razr Lite adı verilen kapaklı katlanabilir telefonun sözde görsellerini MySmartPrice ile paylaştı. Sızıntı, telefonun iç aksamı hakkında herhangi bir bilgi sunmuyor ancak yaklaşmakta olan Moto Razr Plus amiral gemisine daha ucuz bir alternatif olarak sunulacağını iddia ediyor.

Şimdiye kadar, sulandırılmış “lite” katlanabilir telefonlar trendi pek sonuç vermedi ve Motorola, uygun fiyatlı bir katlanabilir telefon sunmak için Lite formülünü benimseyen ilk marka olacak gibi görünüyor. Moto Razr Lite, iç ekran estetiğini Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Oppo Find N2 Flip gibi modellerden ödünç alan ortalama bir kapaklı katlanabilir telefon gibi görünüyor. Üst kısımda selfie kamerası için merkezi olarak konumlandırılmış delikli bir kesik bulunurken, çerçeveler her tarafta simetrik görünüyor. Parmak izi sensörü, her zamanki gibi, uzatılmış güç düğmesinin içine yerleştirilmiş gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   ChatGPT artık ücretsiz olarak çalışan Windows 11 anahtarları oluşturabiliyor

Bütçe Etiketini Korumak İçin Ekran Avantajları Azaltıldı

Renderların bir “test aşaması prototipinden” sonra modellendiğini belirtiyor, bu da yolda bazı tasarım değişikliklerinin yapılabileceği ve nihai perakende satışa hazır birimlerin biraz farklı görünebileceği anlamına geliyor. Moto Razr Plus ve Lite modeli arasındaki en büyük fark, eğer renderlara inanılacak olursa, cihazın arkasındaki ikincil ekran. Lite modeli, çift kamera lensi ve ekranı barındıran parlak siyah bir şeritle gösteriliyor. Arka ekran oldukça küçük görünüyor ve yalnızca saati, bildirim simgelerini ve arama uyarıları gibi diğer temel bilgileri göstermek için iyi hizmet verecek gibi görünüyor.

Öte yandan Motorola Razr Plus modelinin arka panelin neredeyse tüm üst yarısını kaplayan büyük bir ikincil ekrana sahip olması bekleniyor. İki kamera lensi, ikincil ekran panelindeki dairesel kesikler delindikten sonra takılmış gibi görünüyor. Bununla birlikte, her iki telefon da henüz piyasaya sürülmedi ve gerçekten güvenilir herhangi bir bilginin yokluğunda, bu iki Razr serisi katlanabilir telefonun tam olarak ne zaman raflara çıkacağını tahmin etmek zor. Yine de Motorola’nın “Lite” katlanabilir telefon planlarını henüz resmi olarak onaylamadığını unutmayın, bu nedenle bu son sızıntıyı biraz şüpheyle karşılayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz