WhatsApp, Ayarlar Menüsünü Yeniliyor ve Heyecan Verici Bir Görüntülü Mesaj Özelliği Üzerinde Çalışıyor

0
WhatsApp, Ayarlar Menüsünü Yeniliyor ve Heyecan Verici Bir Görüntülü Mesaj Özelliği Üzerinde Çalışıyor
WhatsApp, Ayarlar Menüsünü Yeniliyor ve Heyecan Verici Bir Görüntülü Mesaj Özelliği Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp bir zamanlar başladığı yerden gerçekten uzun bir yol kat etti. Şirketin çok çeşitli özellikler sunması sayesinde uygulama kesinlikle birkaç yıl öncesine göre çok daha gelişmiş durumda. Ancak kullanıcıların her zaman bir şikayeti olmuştur ve bu, birçok kişinin daha kullanıcı dostu olabileceğini düşündüğü ayarlar menüsünü içerir. Eğer siz de bu konuda bir şeylerin eksik olduğunu düşünenlerdenseniz, size harika haberlerimiz var.

WhatsApp Ayarlar Menüsünü Yeniledi

WhatsApp nihayet ayarlar menüsünü yeniledi ve bugün, farklı özellikleri kontrol etmek ve değiştirmek için alt menülerle bir dizi yeni seçeneği bir araya getirdiğini görebiliyoruz. Bu, artık aradığınız şeyi çok daha kolay bulabileceğiniz anlamına geliyor. Eklenen yeni arama seçeneği, kullanıcıların doğrudan platformun ayarlarına veya kullanıcıların ince ayar yapmak istedikleri herhangi bir özelliğe atlamalarını sağlıyor. Ve bundan önce, platformun ayarlarına bakmak mümkün değildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2020 Dacia Duster Fiyat Listesi Güncellendi!

Tam olarak aradığınız şeyi bulmak için farklı alt menülerden geçmeniz gerekirdi. Şimdi ise durum çok daha farklı. İlgili seçenekleri aramak için ayarlar menüsünde gezinmenize gerek kalmadan gizlilik ayarlarını özelleştirebilir ve hatta cihazınızdan beğenmediğiniz herhangi bir şeyi silebilirsiniz. Ayarlar menüsüne girerek arama seçeneklerini kullanabilir ve ardından özelleştirmek istediğiniz bir özelliğe doğrudan atlayabilirsiniz. Açıkçası, değişiklik küçük ama uygulamadaki bu ayarlarla, birçok kişinin değişikliği kollarını açarak karşılayacağını görebiliyoruz.

WhatsApp Görüntülü Mesaj Özelliği

Şimdilik, ilgili değişikliğin yalnızca Android kullanıcıları için olduğunu ve hala beta aşamasında olduğunu biliyoruz, bu nedenle daha büyük bir dağıtım ve genel sürüm için sabırla beklemeniz gerekecek. Sırada, Wabetainfo tarafından yayınlanan son rapor, platformun kullanıcıların hem Android hem de iOS cihazlarında video mesajları göndermesine izin vermek için çalıştığından bahsediyor. Haberler çok heyecan verici ve artık sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza video mesajlar bırakarak mesajlaşma düşüncesi aynı anda hem yenilikçi hem de havalı geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   NASA Ay’a Neden VIPER Aracını Gönderecek?
WhatsApp, Görüntülü Mesaj Özelliği
WhatsApp, Görüntülü Mesaj Özelliği

Bu konu üzerinde tekrar çalışılıyor, bu nedenle uygulamanın gelecekteki güncellemesinin bir parçası olarak kullanıma sunulduğunu görebiliriz. Ancak şu ana kadar bildiğimiz şey, kullanıcıların 60 saniyeden uzun olmayan video mesajları kaydetmelerine nasıl izin verileceği ve bu mesajların kişilerinin hoşuna gidebileceğidir. Videolar ve video mesajları arasındaki fark, ikincisinin yalnızca gerçek zamanlı olarak kaydedilip gönderilebilmesidir. Dolayısıyla bu, yeni bir zamanlılık ve özgünlük unsuru ekliyor. Yalnızca o anda ve orada yapılıp gönderilebildikleri için bunları kaydetmenize izin verilmeyecektir. Ancak bunları kaydetmek istiyorsanız, içerik ‘bir kez görüldü’ özelliğinin bir parçası olmadığı için her zaman ekran kaydı seçeneğine sahipsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz