Motorola, 4 Cep Telefonu İçin Kablosuz Uzaktan Şarj Cihazını Tanıttı

0
Motorola kablosuz uzaktan şarj
Motorola kablosuz uzaktan şarj

Motorola yeni nesil kablosuz uzaktan şarj teknolojisi, aynı anda dört cep telefonuna kadar güç sağlayabilecek. Bu, şirket tarafından dün, Çin sosyal ağı Weibo aracılığıyla yayınlanan bir tanıtım videosunda ortaya çıkıyor.

Bu yılın başlarında Tüketici Elektroniği Fuarı’nın (CES) 2021 baskısında sunulan kablosuz şarj cihazı prototipini temel alan yeni özelliğin boyutu da önceki çözümden daha büyük ve başka değişiklikler içeriyor. Öne çıkan özelliklerden biri, tabandan 3 metreye kadar olan cihazları şarj etme yeteneğidir.

Yeni model, cep telefonlarını daha uzak mesafeden şarj edebilmesinin (ilk nesilde 1 metre sınırı vardı) yanı sıra bir sınırlamayı daha aşmış durumda. Artık cihaz, aşağıdaki sunumda da göreceğimiz gibi aralarında herhangi bir engel olsa bile cihazlara güç sağlayabiliyor.

Son olarak, kayıt Motorola’nın yeni kablosuz şarj cihazının daha geniş bir alanı kapsadığını gösteriyor; bu, telefonun şarj almak için doğrudan önünüze yerleştirilmesi gerekmediği anlamına geliyor. Üreticiye göre yükleme açısı 100 derecedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google Play 50 TL Bedava Kod

Motorola

Yayın Tahmini Yok

Motorola, ikinci nesil kablosuz uzaktan şarjını çalışır halde göstermesine rağmen, çözümün ne zaman satışa çıkacağına dair herhangi bir bilgi vermedi. XDA Developers’a göre yeni cihazlar, bu tür teknolojilerde uzmanlaşmış GuRu Wireless ile ortaklaşa geliştirilebilir.

Piyasaya sürüldüğünde, yeni kablosuz uzaktan şarj cihazı rakip olarak Xiaomi tarafından Mi Air Charge ve Oppo tarafından geliştirilen modele sahip olabilir. Aralarındaki fark, esas olarak Motorola tarafından sunulan birden fazla cihazı aynı anda şarj etme yeteneğindeyken, diğerleri aynı anda yalnızca bir telefona güç sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz