Monster Huma Ofis Bilgisayarı Modellerinin Çalışma Motivasyonunuzu Artırmasına İzin Verin!

0
monster ofis bilgisayarı
ofis bilgisayarı

Yanıtlanması gereken elektronik postalar, düzenlenmeyi bekleyen dijital ajandalar, tamamlanması ve teslim edilmesi icap eden projeler…

Günlük çalışma rutininizde bunlarla ve elbette çok daha fazlasıyla karşılaşmanız mümkün. Hâlihazırda kullandığınız taşınabilir bilgisayarın gücü, tüm bu dijital koşuşturmacaya çoğu zaman yetmeyebilir.

[toc]

Hatta, bu senaryolara eklenen her bir yeni başlıkla, emektar çalışma bilgisayarınızın ne kadar zor durumda kaldığını, bilgisayarın çıkardığı fan seslerinden ve verdiğiniz komutlara, umarsız kayıtsızlığından anlayabilirsiniz.

Şayet böylesi sahnelerle çok sık karşı karşıya kalıyorsanız, doğal olarak çalışma motivasyonunuz da aşağı yönlü bir seyre geçecektir. Peki, canavar gibi bir ofis bilgisayarı kullansaydınız, ne gibi farklılıklara tanıklık edebilirdiniz?

ofis bilgisayarı
ofis bilgisayarı

Kahve Hazırlarken Bilgisayarın Açılmasını Beklemeye Son!

İş yerinde veya uzaktan çalışırken emektar bilgisayarınızın yaşını belli eden bazı unsurlara denk gelebilirsiniz. Bunlardan ilki ve belki de en çok can sıkanı şüphesiz, bilgisayarınızın sizi, basit ya da karmaşık işlemler esnasında uzun süreler boyunca bekletmesidir.

Yavaş çalışan sabit disk (hard disk), az kapasiteli sistem belleği (RAM) ve düşük performanslı işlemci üçlüsünün bir sonucu olan ama en çok da sabit diskin kabahatli olduğu bu istenmeyen durum, eski nesil bilgisayarların âdeta laneti gibidir.

Bazen bırakın bir komut vermeyi, yalnızca bilgisayarınızı çalıştırdığınızda işletim sisteminin yüklenmesi bile dakikalar alabilir. Sonrasında arka plan uygulamaları yüklenir ve asıl çalıştırmak istediğiniz yazılımı açmanız, kahve hazırlama sürenizle eşitlenebilir.

Eğer bu tür durumlarla sık sık muhatap oluyorsanız, zaman kaybetmeden yeni nesil özelliklerle donatılan, canavar gibi bir ofis bilgisayarı edinmenizde yarar var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Tesla araçların kullanımı Çin'de kısıtlandı!

Mekanik yapılı sabit disklerin neredeyse 20 katı hızında veri aktarımı gerçekleştiren SSD (solid state drive) formundaki depolama birimlerine sahip modern iş bilgisayarı modelleri, işletim sisteminin saniyeler içinde yüklenip bilgisayarınızın kullanıma hazır hâle gelmesini sağlar. Büyük boyutlu dosyalarınızın kopyalanması, üçüncü parti yazılımların çalıştırılması ve veri aktarımı temelli işlemlerin gerçekleştirilmesi de SSD sayesinde yine saniyeler sürer.

Buna, güncel teknolojileri aynı çatıda toplayan güçlü işlemci, yüksek kapasiteli ve hızlı sistem bellekleri de eklenince, normalde birkaç saatte tamamlayacağınız işleri, çok daha kısa sürede halledebilirsiniz.

Emektar bilgisayarınızın sizi bolca beklettiği için boşa gidecek vaktinizi, canavar gibi ofis bilgisayarı modelleri kullanarak hobilerinize ayırabilirsiniz.

ofis bilgisayarı
ofis bilgisayarı

Kaslarınızı, Bilgisayarınızı Taşımadan da Geliştirmeniz Mümkün!

Belki tasarımı belki de teknik özellikleri nedeniyle bundan yıllar evvel satın aldığınız çalışma bilgisayarınızın aynı zamanda kol kaslarınızı geliştirdiğini muhtemelen uzun süre sonra fark etmişsinizdir.

Ağırlığı 4 kilograma ulaşabilen eski nesil taşınabilir bilgisayarları, notebook çantasıyla taşımaya başladığınızda ilk etapta sizi pek yormaz ama o 4 kilogramlık ağırlık kaslarınızın yorulmaya başlamasıyla 40 hatta 400 kilogram gibi hissedilmeye başlar.

Performans bakımından zaten yüzünüzü pek güldürmeyen, hemen her fırsatta emekli olmak istediğini kendince dile getiren taşınabilir bilgisayarınıza kulak vermeniz, “ağırlıklardan kurtulmanız” adına da yerinde olabilir.

Yeni nesil teknolojilerle tasarlanan ve kasası, magnezyum gibi gerek dayanıklılık gerekse ağırlık konusunda başarılı iş çıkaran materyallerle zenginleştirilen canavar ofis bilgisayarı modelleri, 1 kilogramın altında kalan ağırlıklarıyla taşıma sürecinde size zahmet vermez.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Avast Yeni Görsel Kimliğini Duyurdu ve Dijital Özgürlüğe Odaklandı

Ekran genişlikleriyle kompakt ölçüler yakalayan ve bunu, düşük ağırlıkla bir arada sunan iş bilgisayarı çeşitleri sayesinde iş çıkışında gönül rahatlığıyla spor salonuna gidebilir, kaslarınızı, bilgisayar taşımadan da geliştirebilirsiniz.

Monster Huma ile Canavar Gibi Bir Çalışma Deneyimine Hazır Olun!

Oyunculara yönelik bilgisayarlarıyla olduğu gibi ofis bilgisayarı modelleriyle de adından söz ettiren Monster Notebook, Huma serisi ofis bilgisayarlarıyla; hızı, ergonomiyi, güvenliği, üretkenliği, taşınabilirliği ve verimliliği tek potada eritiyor.

Üst düzey Intel işlemcilerle güçlendirilen Monster Huma iş bilgisayarları, saniyede 3000 MB okuma hızının üstüne çıkan SSD’leri, geniş kapasiteli sistem bellekleri ve yerleşik grafik işlemcileriyle öne çıkıyor. Ergonomik tasarımlarıyla size kullanım rahatlığı sunan modeller, Windows Hello ve parmak izi okuyucu ile veri güvenliğinizi zirveye taşıyor.

Verimliliğinizi artırmanızı sağlayacak zengin bağlantı noktalarıyla gelen modeller, %100 sRGB destekli Full HD (1080p) IPS ekranlarıyla haricî ekran olmadan da çalışmalarınızı yürütebilmenize yeşil ışık yakıyor.

Dilediğiniz takdirde aynı anda dört HDR destekli ekran bağlayabileceğiniz bilgisayarlar, en yoğun çalışma süreçlerinin bile üstesinden kolayca gelebilmenize olanak veriyor. Ömür boyu bakım hizmeti gibi pek çok artıyı beraberinde getiren Huma serisi iş bilgisayarlarıyla hemen tanışın, çalışma motivasyonunuzu artırın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz