Modeminizi Kontrol Etmenize Yardımcı Olacak En İyi 10 Uygulama

0
33
Modeminizi Kontrol Etmenize Yardımcı Olacak En İyi 10 Uygulama
Modeminizi Kontrol Etmenize Yardımcı Olacak En İyi 10 Uygulama

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, modeminizi kontrol etmenize yardımcı olacak en iyi 10 uygulama sayesinde artık daha rahat kontrol sağlayacaksınız. Karşınıza çıkacak olan bu uygulamalar hem çok kullanışlı hem de kolay ulaşacağınız uygulamalar olacaktır. Özellikle de kullanıcı deneyimine bağlı olduğu için, çok daha güvenilir olacaktır. Sizler de bu uygulamalar içerisinde kendinize en uygun olanı yükleyerek kullanabileceksiniz.

Netgear

En çok kullanılan ve indirilen uygulamalardan birisi Netgear olarak karşımıza çıkmaktadır. Uygulamaya baktığınız zaman, milyonlarca kullanıcını indirip kullandığını görebiliyorsunuz. Avucunuz içerisinde modeminizi görebilecek ve gereken onarımları da yapabileceksiniz.

ASUS Router

İsminden de anlayacağınız üzere bu uygulama Asus modemler için kullanılan bir uygulama olacaktır. Bazı hız ayarlarını ve bazı engellemeleri telefon üzerinden kolaylıkla yapabileceksiniz.

Google Wi-Fi

Doğrudan Android telefonunuz üzerinden bu uygulamayı edinebilirsiniz. Uygulama üzerinden şifrenizi paylaşabilir ve bağlı olduğu aygıtları da kolayca görebileceksiniz. Uygulama üzerinden aynı zamanda bazı ayarları da yapabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone SE Plus'ın Teknik Detayları ve Çıkış Tarihi

Linksys

Bazı uygulamalara baktığımız zaman, aslında modem markası ile de eşleştiğini kolaylıkla görebiliyoruz. Linksys modem kullanıyorsanız, bu uygulama sizler için uygun olacaktır. İnternetinizi kiminle paylaşacağınızı buradan kontrol edebilir ve hızını da bu uygulama üzerinden ayarlayabileceksiniz.

DS-Router

İndirdiğiniz zaman ne kadar kolay kullanılabilir bir uygulama olduğunu göreceksiniz. Aslında bu uygulama, ebeveynler için en ideal uygulamalardan birisi olacaktır. Çocuklarınızın uygunsuz web sitelerine girmesini engelleyebilir ve güvenlik duvarı da oluşturabilirsiniz.

Modeminizi Kontrol Etmenize Yardımcı Olacak En İyi 10 Uygulama
Modeminizi Kontrol Etmenize Yardımcı Olacak En İyi 10 Uygulama

Fing

Her ne kadar tam bir modem kontrol uygulaması olmasa bile, modem ile ilgili konularda sizler yardımcı olacaktır. Hangi cihazlarınızın wifi ağınıza bağlı olduğunu anlamak için ideal olacaktır. Aynı zamanda port tarayıcısı ve wifi tarayıcı gibi özellikler de mevcut olacaktır.

TP-Link Tether

Bu uygulama sayesinde, Range Extender ve TP-Link Router’a erişmenin ve kontrol sağlamanın en kolay yolunu bulacaksınız. Bu uygulama içerisinde de ebeveyn kontrolü sağlamanız mümkün olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iOS 14.5 Beta 3 yayınlandı: iPhone’a yeni özellikler geldi!

WiFi Router Master

Şifreler kimi zaman karışık olarak seçilmektedir. Bu şifreleri bulmak da sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Karşınıza çıkan WiFi Router Master uygulaması sayesinde çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilecek ve wifi ağı üzerinden kim olduğunu da göreceksiniz.

Network Scanner

Bu uygulama Fing uygulaması ile neredeyse ortak özelliklere sahip olacaktır. Ağınıza hangi cihazlar ile bağlanıldığı uygulama üzerinden kolaylıkla görebileceksiniz. Aynı zamanda ağdaki şüpheli güvenlik durumlarını da kontrol edebileceksiniz.

Wi-Fi Analyzer

Oldukça kolay kullanışlı bir uygulama olan Wi-Fi Analyzer aynı zamanda her Android kullanıcısı için bulunması gereken bir uygulama olacaktır. Hangi cihazlar üzerinden internetinize erişim sağlandığını göreceksiniz. Wi-Fi ile alakalı analizleri de yapabileceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz