Mini LED ekranlı yeni 27 inç iMac Pro yakında üretime girebilir

0
imac pro mini led ekranlı
imac pro mini led ekranlı

DigiTimes’a göre, Apple tedarikçileri 27 inç iMac’i monte etmek için daha büyük üreticilere zaten bileşenler gönderiyor olabilir. Daha fazla bilgi yok, ancak sevkiyatların sınırlı sayıda olduğu da belirtiliyor. Bu bilgi, Apple’ın yeni 27 inç iMac Pro’yu 2022’nin ilk yarısında piyasaya sürmeye hazırlandığını iddia eden önceki söylentileri doğrulayabilir. Ross Young’ın Apple’ın mini bir 27 inç iMac Pro’yu piyasaya süreceğini öne sürdüğünü hatırlayalım.

iMac Pro

Söylentiler ayrıca Cupertino’nun yeni 27 inç iMac Pro’sunun Apple’ın M1 işlemcisiyle gelen 24 inç iMac’te bulduğumuz tasarım diline benzer bir tasarım dilini izleyeceğini gösteriyor. Bununla birlikte, yeni 27 inç iMac Pro’nun da daha güçlü olduğu söyleniyor, çünkü sızdıran @dylandkt ayrıca bu yeni Mac’in Apple’ın en yeni ve en güçlü 14’ünün kaputunun altına gelen aynı M1 Pro ve M1 Max tarafından destekleneceğini iddia ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bilim İnsanı Nasıl Olunur?

Ayrıca 27 inçlik yeni iMac Pro’nun bir HDMI bağlantı noktası, SD kart yuvası ve USB-C bağlantı noktalarıyla gelebileceğine inanılıyor ve aynı zamanda, daha küçük boyutta gördüğümüz gibi, şarj bloğunda Ethernet’e sahip olması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz