Microsoft, yeni Windows 11 güncellemesinde yeni emojiler yayınladı

0
win 11 emojiler güncellendi 2022
win 11 emojiler yenilendi

Microsoft, çok beklenen emojileri bu hafta Windows 11’e getirecek ve ayrıca mevcut hatalara odaklanacak isteğe bağlı bir güncelleme yayınlayacak. Microsoft, bu yılın başlarında 3D tarzı bir emoji seti sözü verdi, ancak şirket masaüstüne yalnızca 2D emojiyi getirecek, 3D seti ise birkaç hizmete özel kalacak. Microsoft haberleri için https://teknobilimadami.com/ linkine girebilirsiniz.

Windows 11 yeni emojiler tamamen elden geçirilecek ve her birine tamamen yeni bir tasarım kazandıracak. Microsoft ayrıca Clippy’yi geri getiriyor ve yeni emoji seti çok daha parlak ve doygun renklerle geliyor ve ayrıca 3D emsallerinden çok daha basitleştirilmişler.

emojiler

Görünüşe göre, yeni 3D emojiler Team ve Flipgrid’e özel kalacak ve Windows 11 yalnızca 2D emojileri alacak. Microsoft, işletim sistemi ve diğer hizmetlerinde güncellemeler ve tasarım düzeniyle ne kadar tutarsız olduğunu bize bir kez daha gösterdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Deep Web ve Dark Web Arasındaki Farklar Nelerdir

Ne yazık ki, sunulan 3D emojilerin Windows 11’in genel yapısına ulaşıp ulaşmayacağı ve bunların ticari ve eğitim amaçlı olmayan kullanıcılar tarafından kullanıldığını görüp göremeyeceğimiz net değil. Microsoft, Windows 11’deki tüm işletim sistemini yeniden tasarladı ve yeni emoji setini masaüstünde çok benzersiz ve modern hale getirecek çok sayıda 3D öğe ve görsel tasarım var.

Şu anda olduğu gibi, masaüstünde yeni ve geliştirilmiş 2D emojileri kullanmak istiyorsanız, uyumlu bir makineye sahip olmanız ve Windows 11 çalıştırmanız gerekecektir. Microsoft, şimdiye kadar yaptığı yeni emojiler hakkında hiçbir şey açıklamadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz