Microsoft Bu Ay Windows 11’i Piyasaya Sürmeye Hazır Görünüyor

0

Bu haftanın başlarında Microsoft, “yeni nesil Windows” için bir lansman etkinliği duyurdu. Ancak o zamandan önce bile, bu yeni sürümün ne olarak adlandırılacağı konusunda birçok spekülasyon yapıldı. Tüm işaretler Windows 11’in lansmanına işaret ediyor. Firma bunu kamuoyuna açıklamadı ve büyük lansman etkinliğine kadar da söylemeyecek. Teknoloji haberleri 2021 için sitemizi takip etmeye devam edin.

Büyük Etkinlikte Neler Bekleniyor?

Her şeyden önce, markalaşma açıkça değişiyor. CEO Satya Nadella ve Windows ve aygıt şefi Panos Panay gibi insanlar buna Windows 10’un değil, yeni nesil Windows diyorlar. Windows 10 markayken, bu anahtardı. Microsoft bu komut dosyalarını tesadüfen yazmaz.

Ancak Microsoft’un kendisinin bıraktığı ipuçlarına bakalım ve birkaç tane var. İşte 24 Haziran etkinliğini duyuran ortalıkta dolaşan tweet.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Windows 10 yakında Paint 3D kullanmanız için sizi zorlamayı durduracak
Windows 11
Windows 11

İlk bakışta, bunun durağan bir görüntü olduğu görünebilir, ancak altı saniyelik videoda ince hareketler var. Windows logosundan yansıtılan ışık hareket ediyor ve bu kesinlikle bilerek. Aynı zamanda, Sun Valley kod adının temsilcisi olan gökyüzünde hareket eden güneş de olabilir.

Anahtar noktalardan biri, Windows logosundaki yatay çapraz çubuğun parlayan ışıkta mevcut olmamasıdır. Bu kasıtlı değişiklik nedeniyle, daha çok 11’e benziyor.

Lansmandan önceki haftalarda daha fazla Windows 11 sızıntısı bekleyebilirsiniz. Microsoft, bu şeyleri gizli tutmakta gerçekten çok iyi değil. Sızan dahili yapılar olacak ve muhtemelen olaydan önce onunla ilgili her şeyi öğreneceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz