LinkedIn Öğrenim Merkezi 2021’in sonlarında açılacak

0
55

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Geçen ay, LinkedIn CEO’su Ryan Roslansky, sitenin şirketlere yatırım yapmaları ve çalışanlarını teşvik etmeleri için araçlar sağlayacağını yazdı. Şimdi, bununla tam olarak ne demek istediğini görmeye başlıyoruz.

LinkedIn Öğrenim Merkezi Nedir?

LinkedIn, bu takvim yılının ikinci yarısında kendi beceri geliştirme platformu LinkedIn Learning Hub’ı başlatacak. Şu anda, yalnızca dünyadaki küçük bir beta test kullanıcıları havuzu tarafından erişilebilir.

LinkedIn Eğitim Merkezi dünya çapında erişimi etkinleştirdikten sonra, şirket kurumsal Learning Pro müşterilerinin ücretsiz olarak “en az bir yıl” için Öğrenme Merkezine otomatik olarak yükseltileceğini söylüyor.

Bu proje ile LinkedIn, öğrencilere sitenin tam veri projeksiyonuna erişim sağlamayı ve iş profesyonellerinin ve şirketlerin ilgili beceri yollarını ve kariyer fırsatlarını vurgulamalarına yardımcı olacak rehberlik sağlamayı amaçlamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Immortals of Aveum sistem gereksinimleri açıklandı
LinkedIn
LinkedIn Öğrenim Merkezi

Gerçek bir beceri çözümü oluşturmak için Öğrenim Merkezi üç kritik unsura odaklanır (Roslansky, ürün resmi olarak piyasaya sürüldüğünde “çok daha fazlasını paylaşacağını” söylese de):

  • Kişiselleştirilmiş içerik – öğrenme etkinliğinize ve LinkedIn içgörülerine dayanan yapay zeka odaklı içerik önerileriyle doğru becerileri geliştirin
  • Topluluğa dayalı öğrenme – onlardan bir şeyler öğrenmek için meslektaşlarınız, meslektaşlarınız, uzmanlarınız ve LinkedIn eğitmenlerinizle bağlantı kurun
  • Beceri geliştirme içgörüleri – trend takibi, diğer şirketlerle kıyaslama vb. Yoluyla stratejilerinizi bilgilendirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz