LG’nin katlanabilir akıllı telefonu Bluetooth SIG sertifikası alıyor

0

Merhaba sevgili tekno bilim adamı okuyucuları; Son birkaç ayda, LG’nin katlanabilir akıllı telefonu hakkında birkaç çelişkili rapor gördük. LG, bir yandan katlanabilir telefonun bu yılın sonlarında raflara çıkacak gerçek bir ürün olduğunu savundu. Öte yandan, Güney Koreli üreticinin parça tedarikçilerine projeyi beklemeye alma talimatı verdiğini iddia eden raporlar gördük.

LG Bluetooth SIG Sertifikası 

LG, bu söylentileri defalarca yalanladı ve şimdi söylentiler baştan beri yanlış olmuş gibi görünüyor. Bunun nedeni, LG’nin katlanabilir akıllı telefonunun yakın zamanda Bluetooth SIG tarafından onaylanmış olması, bu da bizi bu yılın sonlarında kitlelere ulaşabileceğine inanmamıza neden oluyor.

LG, ilk olarak, geçen yıl Eylül ayında LG Wing lansman etkinliğinde katlanabilir akıllı telefonun tanıtımını yaptı. Ancak teaser bize cihazın kısa bir görüntüsünü verdi. Şirket daha sonra bu yılın başlarında CES’te konsept telefonu sergiledi ve o zamandan beri, cihaz hakkında birbiri ardına çelişkili raporlar gördük. Ancak artık cihaz Bluetooth SIG sertifikası aldığına göre LG’nin iddiaları doğruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android Cihazlarda DNS Sunucusu Nasıl Değiştirilir?
LG
Bluetooth SIG sertifikası

Bluetooth SIG sertifikası telefon hakkında çok fazla bilgi vermezken, telefonun model numarasını – LM-R910N – ve ürün adını – LG Rollable’ı vurguluyor. Ayrıca sertifika, cihazın bir “Son Ürün” olduğundan bahsediyor ve bu da kullanıma hazır olabileceğini gösteriyor. Ayrıca, cihazın Bluetooth 5.2 özelliğine sahip olacağı da belirtiliyor.

En önemlisi, liste, LG’nin cihazı bu yılın sonlarında piyasaya süreceğine inanmamıza neden oluyor. Bunun ne zaman olacağını kesin olarak söyleyemesek de söylentiler, LG’nin üretimdeki gecikmeler nedeniyle lansmanı Q1 2021’den Q3 2021’e ertelediğini öne sürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz