Kadın sağlığı için tasarlanan Movano Evie Ring tanıtıldı

0
Kadın sağlığı için tasarlanan Movano Evie Ring tanıtıldı
Kadın sağlığı için tasarlanan Movano Evie Ring tanıtıldı

Movano Health, Evie Ring piyasaya sürülmesiyle kadın sağlığı için benzersiz bir çözüm sunuyor. Kadınların farklı sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanan bu akıllı yüzük, temel sağlık bilgileri sunuyor.

Movano Evie Ring tanıtıldı
Movano Evie Ring tanıtıldı

Evie Ring, kalp atış hızı, kandaki oksijen doygunluğu, uyku düzeni, aktivite seviyeleri ve adet döngüleri gibi önemli sağlık bilgileri sağlar. Uygulaması, rekabetçi puanlama yerine sağlıklı aralıklara öncelik vererek bireysel sağlık hedeflerine göre önerilerde bulunur. Dahası, duyguları sağlık verilerine bağlayan kişiselleştirilmiş içgörüler sunuyor. Evie Ring, doğal vücut değişikliklerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve kullanıcı için hem konfor hem de stil sağlar.

Şirket, yasal izinleri güvence altına almak için FDA ile aktif olarak işbirliği yapıyor ve sağlık sigortacıları ve hasta izleme şirketleri ile daha fazla test yürütüyor. Evie Ring ayrıca CES 2024’te de sergilenecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bilgisayar seri numarası öğrenme işlemi nasıl yapılır? [DETAYLI REHBER] - 2021

Fiyatlandırma ve Bulunabilirlik

Evie Yüzük, 20 Kasım’da 269 $ fiyatla ve abonelik ücreti olmadan sipariş edilebilecek. Yüzüğün 5 ila 12 bedenleri mevcuttur ve müşteriler ücretsiz bir ölçü seti talep edebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz